reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

E tam co to jest 30 lat.......[emoji14]
Ja zawsze marzylam i marze o takiej wesolej gromadce[emoji3]

nzjdskjonw5i1pge.png
 
reklama
Dziewczyny ja sie przy was czuje jak dinozaur :( mam 32 lata, jak urodzę to bedzie juz 33 :(

Trochę zwlekaliśmy z decyzja, bo studia, praca, budowa, potem trochę nam zeszło ze staraniami i pierwsza ciąża stracona..... Nie żałuje bo mamy bardzo stabilna sytuacje, spokojnie mogliśmy sobie pozwolić na kolejne dziecko. Dużo osób jest przekonanych ze teraz zaliczyliśmy wpadkę, bo tak szybko znowu w ciąży, ale ja po prostu czuje ze nie robię sie młodsza, ze każda kolejna ciąże gorzej znoszę wiec na co czekać? Teraz trzeba wziąć sie w garść, zagryźć zeby, bo czeka nas ciężkie 3-4lata ale potem, mam nadzieje ze bedzie wesoła gromadka która bedzie sie wspólnie bawić a my trochę odetchniemy.


svch3e3kmlns0urx.png


er3m3e5e8iqnaksz.png


82doanlisuo8ommh.png
Kochana jaki dinozaur [emoji9] głupoty gadasz . Z tego co widzę to po 30 kobiety dopiero rozkwitają i promienieją. To chyba najlepszy wiek [emoji4] będziesz super mamusia kolejnego szkraba !!

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z mężem jestesmy od 14 lat razem ;D. Poznalosmy sie jak mialam 18lat . pobralismy jak mialam 24 lata , a córkę urodzilam w wieku 27lat .a druge dziecko urodze w wieku 33lat..
Jak dlamnie wszystko ma swój czas i miejsce. My lubimy miec wszystko poukładane, aby móc spać spokojnie ;D
My pobralismy sie dopiero jak mielismy oboje pokoczone szkoły i zaczelosmy pracować. A o dziecko zaczelismy sie starac jak sobie finansowo poukładaliśmy wszystko zeby było nas stac na dziecko.

Bardzo podobnie jak u nas :) razem jestesmy od 16 lat (ja mialam 16 maz 15), slub w wieku niespelna 25 lat, a dziecko 27 lat, nastepne w wieku prawie 33 lat.





 
To tak jak u mnie ! Jak wychodzilam za mąż pół roku temu to wszyscy, że jestem w ciąży -standard. Potem uznali pewnie, że jestem nienormalna. A teraz planowana ciąża i urodze w wieku 21 lat oooo mamo ale jestem dziwna [emoji23][emoji23][emoji3]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
To jak mnie się mój facet oświadczył dwa lata temu było że jestem pewnie w ciąży. W grudniu bierzemy ślub bo uważamy że nadszedł ten czas. Ślub był planowany wcześniej. A jak się okazało że jestem w ciąży to oczywiście wszyscy gadają że ślub bo dziecko. Też urodze jak będę miała 21 lat. Też jestem dziwna? Haha :)

Napisane na ZTE Blade A452 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madziarra trzymam kciuki by sterydy pomogły! Wiem poniekąd co to za okropna choroba i bardzo współczuję :/ trzymam mocno kciuki by maluszek był zdrowy!


74703e3ksg0ul1uj.png
 
Wy to młodziutkie jesteście , ja mam 35 jak urodzę 36 - to jest już geriatria hahha. Po slubie 15 lat, dwóch synów 11 i 7 i teraz mały szkrab ,ale planowany :)
 
reklama
Do góry