reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

To tak jak u mnie ! Jak wychodzilam za mąż pół roku temu to wszyscy, że jestem w ciąży -standard. Potem uznali pewnie, że jestem nienormalna. A teraz planowana ciąża i urodze w wieku 21 lat oooo mamo ale jestem dziwna [emoji23][emoji23][emoji3]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bralam ślub jak miałam 18 [emoji6] i synusia urodziłam też w tym wieku. To było dla nich nie do zaakceptowania . Teraz wiem co mnie czeka. A super być młoda mama . Odchowamy szkraby. A potem to my będziemy odpoczywać a koleżanki w pieluchach [emoji4][emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Madzien1234- moja koleżanka ma 23lata i ma już dwóch synów -2 i 4lata, i nie były to wpadki tylko świadoma decyzja. Uważam,że z niej i jej męża można brać przykład co do wychowania,mają fajne zdrowe podejście :)
PolusiowA- na pewno wychodzi Ci lekka niedoczynność..ale szkoda ,że nie zrobiłaś ft3. Ja taka niedoczynność podniosłam sobie naturalnymi sposobami(tj. dietą i suplementacją) natomiast było to chwile przed ciążą. Aktualnie koontynuje branie kilku supli i ostatnie wyniki pokazały,że tarczyca ma się dobrze :)
 
Dzień dobry :)

Ja ślubowałam w wieku 23 lat i też pytali czy jestem w ciąży [emoji23]
Synka urodziłam w wieku 25 lat i dla mnie to idealnie, przyszedł odpowiedni moment i bach :) teraz też dobrze się złożyło, mimo, że ciąża nie planowana to bardzo chcieliśmy jeszcze jedno dziecko - tylko baliśmy się zdecydować, głownie ze względu na moje i synka problemy zdrowotne. Mam nadzieję, że ten maluszek będzie zdrowiutki :) genetyczne 9.12, planujemy zabrać starszego brata by zobaczył dzidzie [emoji7]


74703e3ksg0ul1uj.png
 
Ja z mężem jestesmy od 14 lat razem ;D. Poznalosmy sie jak mialam 18lat . pobralismy jak mialam 24 lata , a córkę urodzilam w wieku 27lat .a druge dziecko urodze w wieku 33lat..
Jak dlamnie wszystko ma swój czas i miejsce. My lubimy miec wszystko poukładane, aby móc spać spokojnie ;D
My pobralismy sie dopiero jak mielismy oboje pokoczone szkoły i zaczelosmy pracować. A o dziecko zaczelismy sie starac jak sobie finansowo poukładaliśmy wszystko zeby było nas stac na dziecko.

 
Motylek my tak samo... w kwietniu mija nam 7 lat. Zamieszkalismy ze sobą po dwoch latach bycia, po 5 latach razem oswiadczyny a po 6, 5 slub :-) i tak jak planowalismy od razu po slubie dzidziol :-) co prawda dalej wynajmujemy mieszkanie ale lokalizacja jest rewelacyjna wiec nie narzekam a swojego na pewno w podobnym miejscu nie kupimy. Poza tym jestesmy przeciwnikami kredytow 30letnich wiec ciulamy ile sie da zeby jesli juz to ewentualnie wziac jakis na 10 lat... do tej pory zwlekalismy ale jak juz sie pojawi dzidziol to za rok kto wie :-)

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
My z mężem znamy się od dziecka co prawda w pewnym momencie każdy poszedł próbować ale bardzo szybko przekonaliśmy się ze to jednak ze sobą chcemy być ja wyszłam za mąż jak miałam 23 teraz mam 25 lat ale uważam ze nie ma odpowiedniego wieku na ciąże każdy z nas jest inny, ma inne warunki inne priorytety. Ja nigdy bym nie pomyślała ze będę miała problem z zajęciem w ciąże zawsze byłam okazem zdrowia a tu taki psiuk, trochę mnie ta cała sytuacja nauczyła pokory .


Napisane na iPhone w aplikacji
Forum BabyBoom
f2w33e3k3rxv2l9n.png
 
reklama
Ja poznłam swojego jak miałam 17lat ,a on 21 i właściwie zaczęliśmy ze sobą być z dnia na dzień :D i tak 6lat już nam minęło,a od dwóch jesteśmy zaręczeni,natomiast ślubu póki co nie chcę :)
 
Do góry