reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dzięki dziewczyny.
Emkaa - co do pokrzywy, można ją pić, ja w poprzedniej ciąży miałam poważną anemię i dzięki niej wskoczyłam w normy, sam gin mi ją polecił, wyniki powiedziały same za siebie, ale z pokrzywą jest tak że pijemy z sokiem cytryny łyżkę stołową dziennie i po miesiącu robimy przerwę. Ot tyle w temacie ;)
Ja słyszałam , że pokrzywa odwadnia i lepiej na nią uważać. Skoro to nie prawda to super[emoji4]

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
reklama
Dobry wieczór :)

Byłam na IP, wszystko jest ok, winny jest mój krzywy kręgosłup :/

Z tej radości, ze jest ok wyciągnęłam męża do Agata meble (dziś otwierali) i kupiliśmy łóżko i dywan :D coś za mocny i za wczesny u mnie ten syndrom wicia gniazda ;D całe mieszkanie bym najchetniej zmienila

Zastanawiacie się nad Sylwestrem a My dostaliśmy od kumpla zaproszenie na wesele na 3.06, 5.06 mam termin i jak jeszcze nie urodze to zamierzam się tam poturlac :D

Sylwestra robimy u Nas ze znajomymi.

Kurczę a ja genetyczne 28.11 już bliżej niż dalej
 
Dobry wieczór :)

Byłam na IP, wszystko jest ok, winny jest mój krzywy kręgosłup :/

Z tej radości, ze jest ok wyciągnęłam męża do Agata meble (dziś otwierali) i kupiliśmy łóżko i dywan :D coś za mocny i za wczesny u mnie ten syndrom wicia gniazda ;D całe mieszkanie bym najchetniej zmienila

Zastanawiacie się nad Sylwestrem a My dostaliśmy od kumpla zaproszenie na wesele na 3.06, 5.06 mam termin i jak jeszcze nie urodze to zamierzam się tam poturlac :D

Sylwestra robimy u Nas ze znajomymi.

Kurczę a ja genetyczne 28.11 już bliżej niż dalej
Ja mam brata rodzonego w czerwcu i też jak nie urodzę to idę.
A genetyczne mamy tego samego dnia.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Dobry wieczór :)

Byłam na IP, wszystko jest ok, winny jest mój krzywy kręgosłup :/

Z tej radości, ze jest ok wyciągnęłam męża do Agata meble (dziś otwierali) i kupiliśmy łóżko i dywan :D coś za mocny i za wczesny u mnie ten syndrom wicia gniazda ;D całe mieszkanie bym najchetniej zmienila

Zastanawiacie się nad Sylwestrem a My dostaliśmy od kumpla zaproszenie na wesele na 3.06, 5.06 mam termin i jak jeszcze nie urodze to zamierzam się tam poturlac :D

Sylwestra robimy u Nas ze znajomymi.

Kurczę a ja genetyczne 28.11 już bliżej niż dalej
Ja 29 ! Czekamy dzielnie ! [emoji3]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry wieczor Dziewczynki...ach to byl bardzo intensywny tydzień. Miałam bardzo mało czasu dla Was. Postaram sie nadeobic wszystko. A teraz musze wam sie pochwalic...CZUJE RUCHY DZIDZI!!!! Zdarzylo mi sie to kilka dni temu i czułam, ze to TO ale dzis... Bylam u koleżanki..zjadlam truskawki z kompotu a w brzuchu...zaczelo sie ruszac...poplakalam sie znów. I kolezanka dotknela brzucha i tez czula. I to przez pol godziny tak sie wierciło... Strasznie wcześnie....

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry wieczor Dziewczynki...ach to byl bardzo intensywny tydzień. Miałam bardzo mało czasu dla Was. Postaram sie nadeobic wszystko. A teraz musze wam sie pochwalic...CZUJE RUCHY DZIDZI!!!! Zdarzylo mi sie to kilka dni temu i czułam, ze to TO ale dzis... Bylam u koleżanki..zjadlam truskawki z kompotu a w brzuchu...zaczelo sie ruszac...poplakalam sie znów. I kolezanka dotknela brzucha i tez czula. I to przez pol godziny tak sie wierciło... Strasznie wcześnie....

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo wcześnie [emoji32] ale mega zazdroszczę i gratuluję [emoji173]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry