reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mi powiedziano na IP że jesli nie mam warunków do leżenia w domu to mogą mnie zostawić na oddziale. Widocznie Twoj mąż bagatelizuje całą sytuację, a jest ona przecież bardzo poważna. Pogadaj z nim koniecznie bo tak nie może być. Korona z głowy mu nie spadnie jeśli przez parę dni będzie ogarniał dom, a Ty postaraj się troszkę olać syfek w domu. Może jakaś ciekawa książka by Cię troszkę zrelaksowła?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Postaram się po prostu troszkę coś zrobić, poleżeć i tak na raty. Nie będę nigdzie wychodzić i mam nadzieję że jakoś to będzie.
 
reklama
Postaram się po prostu troszkę coś zrobić, poleżeć i tak na raty. Nie będę nigdzie wychodzić i mam nadzieję że jakoś to będzie.
To jest wszystko chwilowe, zaraz się wszystko ustabilizuje musisz, tylko teraz wytrwale leżeć choć by sie paliło. Męża ustaw do pionu niech w końcu poczuję trochę odpowiedzialności!!

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Postaram się po prostu troszkę coś zrobić, poleżeć i tak na raty. Nie będę nigdzie wychodzić i mam nadzieję że jakoś to będzie.
Sory za bezposredniosc ale ja bardzo szczera osoba..jest tu pare dziewczyn ktore stracily dzieciaczki i mysle ze by nawet z nogami do gory lezaly byle to sie nie stalo..a Ty bagatelizujesz..idziesz w lozko i olewasz sprawe..gowno bedzie ze sprzatania gotowania i zakupow jak przestanie bic serduszko waszego dziecka..powiedz mezowi ze sie boisz bo wiele takich zlych rzeczy wkolo sie dzieje bo to jednak poczatek ciazy i idz kobieto lezec ..no chyba ze Ci nie zalezy

 
Wiesz co lekarz do szpitala nie chciał mnie kłaść to może nie jest aż tak źle. Nie oszukujmy się nią da się leżeć w domu, wlasnie wrucilam z zakupów. Coś jeść muszę. Nie ma kto mi pomóc a jak się coś stanie to przyzekam że się rozwiode.
To może mu to szczerze powiedz? Czasem trzeba im wejść na ambicję żeby otworzyć oczy... Bo jak życie pokazuje, są raczej małodomyślni...albo takich udają... [emoji53]

hchy3e3kytsrn59e.png
 
Michalina mi gin kazal wziac 4 tabletki duphastonu jakby byly plamienia. Masz dostep? Moze warto isc na IP chocby dla recepty? Tylko no wiadomo...inne panstwo, jezyk itp. Ciezka sprawa. Do domu daleko masz? Pewnie dluga podroz tez nie do konca jest obecnie najlepszym rozwiazaniem...

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mężczyzna niestety trzeba prosto z mostu oni są prości wiec mów do niego ja w tej chwili idę do łóżka a ty zajmujesz się domem. Naprawdę nie bagatelizuj sprawy ja tez kiedyś bagatelizowałem Miałam leżeć ale potem jednak poszłam do pracy na pre godzin skończyło się złe dzisiaj się już nie obwiniam ale troszkę to trwało


Napisane na iPhone w aplikacji
Forum BabyBoom
f2w33e3k3rxv2l9n.png
 
Sory za bezposredniosc ale ja bardzo szczera osoba..jest tu pare dziewczyn ktore stracily dzieciaczki i mysle ze by nawet z nogami do gory lezaly byle to sie nie stalo..a Ty bagatelizujesz..idziesz w lozko i olewasz sprawe..gowno bedzie ze sprzatania gotowania i zakupow jak przestanie bic serduszko waszego dziecka..powiedz mezowi ze sie boisz bo wiele takich zlych rzeczy wkolo sie dzieje bo to jednak poczatek ciazy i idz kobieto lezec ..no chyba ze Ci nie zalezy

Dzięki za kopniaka w dupe. Leżę, to dla mnie szok nowa sytuacja nie mogę się do końca odnaleźć ale zrobię wszystko dla dzidzi, jakby coś się stało nie przezylabym tego.
 
Mężczyzna niestety trzeba prosto z mostu oni są prości wiec mów do niego ja w tej chwili idę do łóżka a ty zajmujesz się domem. Naprawdę nie bagatelizuj sprawy ja tez kiedyś bagatelizowałem Miałam leżeć ale potem jednak poszłam do pracy na pre godzin skończyło się złe dzisiaj się już nie obwiniam ale troszkę to trwało


Napisane na iPhone w aplikacji
Forum BabyBoom
f2w33e3k3rxv2l9n.png
On mi na to powiedział że nie ma czasu. Zdenerwowalam się bo byłam głodna, lodówka pusta, dzieci pytają co na obiad itp no ale muszę jakoś inaczej sobie z tym poradzić i skupić się na najmłodszym.
 
reklama
On mi na to powiedział że nie ma czasu. Zdenerwowalam się bo byłam głodna, lodówka pusta, dzieci pytają co na obiad itp no ale muszę jakoś inaczej sobie z tym poradzić i skupić się na najmłodszym.
Są i na to sposoby... Zawsze możesz w takich ciężkich dniach zamówić obiad z dostawą do domu [emoji4] Zakupy też przecież można zamówić [emoji16] Ja staram się radzić sobie sama choćby nie wiem co, ale właśnie ułatwiając sobie [emoji6]

hchy3e3kytsrn59e.png
 
Do góry