reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Nie ,nie Gaya to taka moja ksywa z harcerskich czasów i tak jakoś używam tu i tam :) A mam na imię Kasia :)
Pytam, bo jeśli bede miala Córkę to właśnie tak bedzie miała na imie[emoji3]

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
reklama
Justynko będzie dobrze. Ja bym narazie się nie przejmowała będzie na to czas. A teraz dała bym czas mężowi. Wiem , że to co zrobił to debilizm ale czasem są przyczyny takich zachowań. Jeżeli w grę nie wchodzi inna kobieta to jest nadzieja. Może sytuacja go przerosła . Wydaje nam się czasem że jak koleś może tak postąpic , ale mężczyźni też czasem mają zły okres w życiu. Jak się kochacie to wszystko będzie dobrze . W życiu nic się nie dzieje bez powodu . A to że teraz cierpisz będzie ci wynagrodzone [emoji9][emoji9][emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może założymy klub dinozaurów :D:D Ja też będę mieć 36 jak się dzieciątka urodzą... A po ślubie już prawie 16lat, przy takim stażu i dużym dziecku to życie staje się nudne... więc pomyśleliśmy że fajnie by się czymś zająć na stare lata... Małe dzieci bardzo rozweselaja dom:)
Dzień dobry [emoji4]ja też chcę do tego klubu [emoji1] jako najstarsza będę się Wami opiekować moje małe dinozaury [emoji1]
Justyna fajnie ze się odezwałaś [emoji4] trzymaj się [emoji4]

 
Justyna dziewczyny dobrze piszą. Nie jest łatwo zapomnieć, ale pamiętaj, że nosisz w sobie dziecko, które jest największym skarbem. I nawet Ci zazdroszczę, że masz takie wsparcie w rodzicach. Poryczałam się czytając co zrobiły twoja mama i siostra [emoji7] Trzymaj się i czekam aż napiszesz, że czujesz i ty ruchy maleństwa! [emoji173] [emoji173] [emoji173]
 
Justyna dziewczyny dobrze piszą. Nie jest łatwo zapomnieć, ale pamiętaj, że nosisz w sobie dziecko, które jest największym skarbem. I nawet Ci zazdroszczę, że masz takie wsparcie w rodzicach. Poryczałam się czytając co zrobiły twoja mama i siostra [emoji7] Trzymaj się i czekam aż napiszesz, że czujesz i ty ruchy maleństwa! [emoji173] [emoji173] [emoji173]
Dziękuję. Łóżeczko wymaga remontu ale jest cudowne. Postawilam sobie w pokoju ostatnie zdjęcie usg w ramce i ciągle na nie patrzę. Gdyby nie to dzieciątko nie mialabym dla kogo żyć.

m3sxrjjgxhzwu0vd.png
 
Któraś z was pisała wcześniej że ma problemy z włosami teraz. Mam super kosmetyki do włosów . Działają cuda . Przeszła m taka dekoloryzacje że cud że mam włosy. Jakby ktoś chciał nazwy to proszę pisać priv. Nie są drogie [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Justyna nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze piszesz. My cie nie opuscimy, jestes jedna z nas.

Na pewno nie bylo to latwe, dobrze, ze tata z toba pojechal. A mama i siostra cos magiczngo zrobily :) bedziesz miec mala pchelke, bedzie dla kogo zyc i zobaczysz malenstwo wynagrodzi kazda przelana lze.



 
Do góry