reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja z tego co pamiętam robiłam oprócz podstawowych jeszcze kiłe a teraz będę robić dwa rodzaje toxo, dwa rodzaje różyczki, hiv, hcv no i znowu morfologia
 
reklama
Kosmiczna kwota. Ja chodzę na NFZ więc tylko dodatkowe sobie zrobię na własny koszt. Nie dostałam skierowania jeszcze wiec nie wiem dokładnie jakie badania są nierefundowane. Na pewno toxo i hiv . Z tym HIV się wacham, 99% że nie jestem zarażona, tym bardziej , że miałam takie badanie w 1szej ciąży.

f2w3skjoapwrgv7j.png
Mój mi przypomniał że robił 2 miesiące temu do pracy- jakbym wiedziała ze robił i nie ma to też bym nie szła. Bo Przecież jak on nie ma to ja tez... ale powiedział jak już zrobiłam ;(

w57vyx8d0y5gtqc5.png
 
ja zyskałam już dodatkowe 2 kg. Czuje się tak dobrze a raczej normalnie ze nie mam żadnych objawów ciąży za wyjątkiem piersi bo bolą jak .....
 
Do dziewczyn chorowitych ...
Mnie tez brało przeziębienie , kaszel do tego zasmarkana przez 2 tygodnie leki jakieś słabe ale oczywiście witamina C jak złoto w tym stanie , ogólnie od maja biorę codziennie C1000 , ale jak dowiedziałam sie o ciąży odpuściłam bo uznałam , że to może być za dużo , ale lekarz pozwolił tak po 3 dniach chorowania zdrowa jak ryba :) i uznałam , że będę brała cały czas taka dużą dawkę bo to jedynie mnie wzmacnia na 100% . Więc polecam , przedawkować się nie da :)
 
Do dziewczyn chorowitych ...
Mnie tez brało przeziębienie , kaszel do tego zasmarkana przez 2 tygodnie leki jakieś słabe ale oczywiście witamina C jak złoto w tym stanie , ogólnie od maja biorę codziennie C1000 , ale jak dowiedziałam sie o ciąży odpuściłam bo uznałam , że to może być za dużo , ale lekarz pozwolił tak po 3 dniach chorowania zdrowa jak ryba :) i uznałam , że będę brała cały czas taka dużą dawkę bo to jedynie mnie wzmacnia na 100% . Więc polecam , przedawkować się nie da :)
Ja slyszłam , że za dużo wit. C w ciąży jest szkodliwe.. I teraz bądź człowieku mądry..
A co do różyczki to ja miałam 2 razy różyczkę , pomimo szczepionki , ale chyba też zrobię sobie dla pewności .

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
reklama
Ja przed ciaza sie przygotowywalam. Toksoplazmoza to choroba od kota i zanieczyszczonych przez niego rzeczy. Nie mam kota, moje otoczenie nie ma kota, myje warzywa, owoce, nawet jajka. Nie wiem skad to :( i nie wiem co dalej. Lekarz mowil cos , ze dobrze u IgM nie jest reaktywne.


IgG oznacza starą infekcje, tylko nie wiadomo kiedy się zarazilas. Gdyby M było dodatnie to by oznaczało, ze teraz jesteś chora
 
Do góry