reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja mam przyjsc w przyszla niedziele...o tyle mam dobrze ze gin to moj kolega wiec w sumie w kazdym dniu mnie przyjmie jak nie u siebie to w szpitalu...

f2w3yx8dy6p2kxcf.png
 
reklama
Hej dziewczyny! Byłam wczoraj na wizycie i popadlam w takiego doła że przeplakalabym resztę dnia gdyby nie dzieci. Oczywiście wina hormonów bo sytuacja wcale nie jest tragiczna i dziś już jest lepiej. Tak więc lekarz włożył wziernik, krew się polala, on się zdenerwował, zabronił mi iść do pracy na razie 2 dni leżenia a 2 tygodnie mam odpocząć od pracy. Ogólnie mam ponoć straszną nadzerke i teraz on nie wie czy krwawienie jest z nadrzerka czy z macicy. Dostałam duphaston i dopiero za tydzień mam iść na usg. Nie zobaczyłam nic, nawet pęcherzyka i nie mogę iść do pracy dlatego się zalamalam ale dla dzidziolka muszę być silna ;)
Majka podlecz sie i bedzie dobrze...lekarz wie co mowi.... Dasz rade a i widac bedzie wiecej....

f2w3yx8dy6p2kxcf.png
 
Majka mam ciocię, która po każdym badaniu ginekologicznym krwawiła. Aż do porodu nie dała się dotknąć. Też mam nadżerkę i w poprzedniej ciąży miałam dwa krwawienia, ale nie wiem.czy to było przyczyną. Będzie dobrze.

cb7wyx8d867elviu.png
 
Majka wspolczuje przezyc :(. Czyli nawet usg Ci nie robil?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie udało mu się nawet cytologii zrobić. W ogóle pierwszy raz kozystalam z pakietu luksmed i jeszcze nie wiem co i jak. Z tego co zrozumiałam to on nie robi na pierwszej wizycie usg tylko najpierw kieruje. Zanim to wszystko rozgryze trochę potrwa
 
Witaj MADZIARA!

MAJKA teraz głowa do góry i spokój a wszystko będzie dobrze Kochana.

CAMEL za tydzień będzie już Fasolka. Ja właśnie dlatego idę później do lekarza bo teraz byłby stres.

svchs65gg8talrm7.png
 
Majka współczuję przeżyć. Ale na pewno będzie dobrze. :)
Ktoś pisał o bólach pleców. Mnie też pobolewaja czasami jest to ból taki jak na okres. A czasami typowy ból pleców odcinka ledzwiowego.
Camelot ja byłam w zeszłym tyg u lekarza i mój pecherzyk był podobny do twojego troszkę mniejszy (miał 4,8 mm) A miałam wtedy 4 + 5 . To by się zgadzało :)
Nie mam jeszcze lekarza wybranego byłam już u jednego Ale w ogóle mi nie odpowiada. :(
 
Hej kochane. Ja dziś wstałam z mega mdłościami.... Zaczyna się

Camel super że jest pecherzyk zarodek też niedługo będzie:-)

Melomanka ja też będę szukać nowej pracy jak dziecko skończy rok...szef wysłał mnie na l4....i cieszę się że już nie muszę tam być:-)

Majka moz być z krwawisz z nadżerki. Ja też mam co jest dziwne bo z pół roku temu miałam wypalaną.

Zaraz biorę się za aktualizację tabelki :-D

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry