reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dzwonil moj gin i powiedzial ze jednak jutro rano sie spotkamy...wiec rano moze co kolwiek bede wiedziala...
Ja 1 test robilam 25 dc i negatywny a w 28 juz pozytyw...potem robilam jeszcze caly arsenal..mam ich chyba 15. [emoji23]

f2w3yx8dy6p2kxcf.png
 
reklama
Milka witaj!
Tynka gratuluje, super wiesci! :). Przynajmniej spokojniejsza jestes.
Camel powodzenia jutro i napisz jak juz cos bedziesz wiedziala.
Co do pracy, to ja aktualnie jestem na wychowawczym, ale chcialabym przejsc na L4. Zna sie ktoras z Was na kwestiach prawnych z tym ziazanych?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny,mam pytanie,bo to jakby nie patrzeć początek ciąży a mnie kręgosłup na dole strasznie boli że czasem ledwo siedzieć mogę,czasem ból aż na nogi pulsuje,ma któraś z was tak?

uwo9dqk323h73wzt.png
 
Albo że tak spytam,miewacie tzw.codziennie biegunki,że z toalety czasem wyjść nie możecie jakby normalnie woda z was leciała?:p niektóre wiem właśnie ,że mają mdłości.ja ich na razie nie mam ale mam właśnie to...

uwo9dqk323h73wzt.png
 
reklama
Polusiowa ja ani biegunek nie mam ani bolu kregoslupa. W poprzesniej ciazy tez tak nie mialam. Ale pamietaj, ze kazda ciaza jest inna. A mialas wczesniej problemy z kregoslupem? To o czym piszesz ( to promieniowanie do nog) to moze efekt tego, ze macica sie powieksza i naciska na jakis nerw?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry