reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Majka i co? Coś się rozkręca czy jednak tylko straszy?

7v8rikgno1ck7egs.png
 
Malinowa ja dziś się tak poce że w pachwinach mam mokre gacie[emoji27] u mnie pogoda dzisiaj fatalna, duszno i parno, pot się po tyłku leje

7v8rikgno1ck7egs.png
 
Mnie dzisiaj tez nerwy zzarly, bo nienawidze bezmyslnych rodzicow, ktorzy nie potrafia swoich dzieci upilnowac [emoji35]. I jeszcze uwazaja, ze skoro ich dziecko straszy moje, to ja powinnam to moje wziac i zabrac... ech, gdyby nie to, ze jestem w ciazy i mialam z tylu glowy, ze moge dostac w brzuch to chyba bym sie bila, tak mnie baba wpieniła [emoji39]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Haha w moim przypadku to był facet,ale też miałam ochotę go pobić :D [emoji23]
 
Majka i co? Coś się rozkręca czy jednak tylko straszy?

7v8rikgno1ck7egs.png
Ech tragedia skurcze cały czas takie same ale jeszcze nie straciłam nadziei. Mąż był na chwilę, pytał czy ma zostać w domu ale powiedziałam że do puki nie chodzę po ścianach ani wody nie odchodzą nigdzie nie jadę. Myślę że do wieczora wszystko się uspokoi.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ech tragedia skurcze cały czas takie same ale jeszcze nie straciłam nadziei. Mąż był na chwilę, pytał czy ma zostać w domu ale powiedziałam że do puki nie chodzę po ścianach ani wody nie odchodzą nigdzie nie jadę. Myślę że do wieczora wszystko się uspokoi.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie też jakieś skurcze łapią, pozazdroscilam Ci [emoji12] trochę boli ale też myślę że to przejdzie

7v8rikgno1ck7egs.png
 
reklama
Powiem wam tak... spadajcie z tymi swoimi skurczami, odchodzacymi wodami i czopami [emoji12] [emoji12] [emoji12]
A tak na serio to zazdroszcze Wam przeogromnie bo dzis mielibysmy idealny dzien na rodzenie ;) oboje sie wyspalismy, wylezelismy, mieszkanie sprzatniete ;) wracamy z obiadu u tesciowej i wieczorem moglabym zaczac rodzic ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Do góry