reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

U mnie tylko z OM to samo w 1 ciąży. Zależy od regularności cykli

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
reklama
Dziewczyny a powiedzcie mi czy u którejś gin bierze pod uwagę datę z USG i jak tak to z którego...ja ciągle brudzę na brązowo, dziś umyłam okna w poniedziałek szpital i tak się zastanawiam czy ja idę t na kontrolę czy gin przejęła się datą z USG...kurna to czekanie jest straszne, często płacze bo dzieci muszę zostawić...dobrze że jest działka to leże na słonku

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, u mnie jest pewne, że owulacja się opóźniła (nieregularne cykle). Termin porodu mam więc wyliczony na podstawie owulacji, czyli pierwszego usg a terminu z OM nikt nie bierze w ogole pod uwagę :)
 
Ja mam z OM a z USG nie mam w ogóle,ale chyba przez to,że miałam regularne cykle i nawet gin nie patrzył jaki byłby termin z USG.
Tyle,że w zaczętym 10tc USG pokazało skończony 9 tydzień + 0 dni więc ewentualnie mogłabym kilka dni przenosić tak jak moja mama mnie :D
 
Ja mam z OM a z USG nie mam w ogóle,ale chyba przez to,że miałam regularne cykle i nawet gin nie patrzył jaki byłby termin z USG.
Tyle,że w zaczętym 10tc USG pokazało skończony 9 tydzień + 0 dni więc ewentualnie mogłabym kilka dni przenosić tak jak moja mama mnie :D

Ale 9+0 to koniec 9 i początek 10 wlasnie hehe




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Ale 9+0 to koniec 9 i początek 10 wlasnie hehe
Tak,ale ja już miałam 9+kilka dni dlatego piszę,że ewentualny termin z USG byłby o kilka dni później

My z mezem wlasnie ogladalismy Kossakowskiego na sali porodowej... podpial sie pod ,,skurcze" doszedl do 8 i odpadl... [emoji12]
Też to oglądałam. Jeszcze dwóch Holendrów robiło sobie taki test i jeden nie wytrzymał
 
Do góry