reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja dzis darowalam nawet mycie podlogi [emoji33] ale maz juz konczy prace, wraca do domu, ogarniamy sie i idziemy spacerkiem - mam nadzieje ze dojde ;) - na randke [emoji7] [emoji7] [emoji7]

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Z jednej strony fajnie tak miec dokladna date i wiedziec kiedy powita sie maluszka [emoji4]. Z drugiej chyba wiekszy stres.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie akurat kwestia bólu i cc nie stresuje tak jak myśl czy sobie poradzę jako matka oraz czy còreczka będzie zdrowa. W tym momencie czuję zarówno radość jak i poddenerwowanie.Jestem przybajmniej spokojna ze wszystko załatwiłam przed i udało sie donosić do bezpiecznego terminu:)
 
Mnie akurat kwestia bólu i cc nie stresuje tak jak myśl czy sobie poradzę jako matka oraz czy còreczka będzie zdrowa. W tym momencie czuję zarówno radość jak i poddenerwowanie.Jestem przybajmniej spokojna ze wszystko załatwiłam przed i udało sie donosić do bezpiecznego terminu:)

Ja mam dokladnie tak samo. Bolu sie nie boje- jakos to bedzie:) zreszta to tylko jeden dzien w zyciu, mozna pocierpiec, jeszcze jak finalem tych cierpien ma byc przyjscie na swiat naszej coreczki :)) ale tak jak Ty, martwie sie tym jak sobie poradze i zeby byla zdrowa! Zreszta najbardziej tym zeby byla zdrowa, a z reszta sobie damy rade ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a powiedzcie mi czy u którejś gin bierze pod uwagę datę z USG i jak tak to z którego...ja ciągle brudzę na brązowo, dziś umyłam okna w poniedziałek szpital i tak się zastanawiam czy ja idę t na kontrolę czy gin przejęła się datą z USG...kurna to czekanie jest straszne, często płacze bo dzieci muszę zostawić...dobrze że jest działka to leże na słonku

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja na ostatnim usg mam termin na 20 czerwca , na pierwszym był na 25,kolejne dwa to termin na 23 ,a z om wychodzi mi 25 .Moj lekarz powiedzial ze bedzie sie suherował ostatnim terminem z usg tj20 czerwca
ckaidqk3b3f86lfe.png
 
Dobra wracam z ktg ;) w końcu trafiłam na lekarza,który mnie wysłuchał i powiedział,że przy takich cyklach jak moje(długie,nieregularne) w ogóle nie bierze się pod uwagę terminu z om-chwała mu ;)!! Także spokojnie czekamy,tylko w pon muszę jeszcze na badanie podjechać,żeby mi zwolnienie dali. Niestety usg nie zrobił,ale skurczy brak,szyjka 2,5cm zamknięta i cisza ;)
 
Dziewczyny a powiedzcie mi czy u którejś gin bierze pod uwagę datę z USG i jak tak to z którego...ja ciągle brudzę na brązowo, dziś umyłam okna w poniedziałek szpital i tak się zastanawiam czy ja idę t na kontrolę czy gin przejęła się datą z USG...kurna to czekanie jest straszne, często płacze bo dzieci muszę zostawić...dobrze że jest działka to leże na słonku

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak, ja mam termin porodu wyznaczony z I usg, 3 dni pózniej niż ten z om
Z om dzisiaj mam równo 38tydzień, z usg 37+5




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Do góry