reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja miałam kiłę i HIV w II trym i nie muszę powtarzać.

0d1yhqvkorvfo1vd.png
No ja właśnie nie wiem,jak tymi badaniami,bo ginek wczoraj powiedział,że na przyszłej wizycie zrobimy badania,bo w szpitalu preferuję te nie dłuższe niż dwa tygodnie.
GBS jakby co to mam ujemny.
No i dzisiaj już jest dobrze,żadnych już plamień[emoji4]

oar8ugpjafqeooh5.png
 
reklama
Młodamama już zobaczyłam termin miałaś jeden dzień przede mną a niby to już bezpieczny termin czy to może dlatego że Ty tak źle się czułaś? Boziu dobrze że ci pomogli szybko, pozdrawiam

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poszukalam i znalazłam oryginały. HIV i HBS mam z początku ciąży. Mój lekarz wie kiedy robiłam te badania i nic nie mówił, żebym powtarzała. Kurczę, żeby tylko w szpitalu się nie krzywili przy przyjęciu.
Ja miałam oryginały, i wpisane w karcie też, nikt nie pytał orginały poza grupa krwi nie interesowała ich reszta badań.

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
No ja właśnie nie wiem,jak tymi badaniami,bo ginek wczoraj powiedział,że na przyszłej wizycie zrobimy badania,bo w szpitalu preferuję te nie dłuższe niż dwa tygodnie.
GBS jakby co to mam ujemny.
No i dzisiaj już jest dobrze,żadnych już plamień[emoji4]

oar8ugpjafqeooh5.png
U mnue tez gin chce miec mnie swieze badania zsnim pojde rodzic bo ogolnie szpitale wola miec najswiezsze wyniki tych badan a nie spezed pol roku plus mocz, ktory dzis ide badac :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Do góry