reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja się przestawiłam i o 5 wstaje na śniadanie :D

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Rozala sie wierci- nie zasne juz chyba.
Snilo mi sie dzis, ze urodzilam takiego ludzika michelin z wlosami a zawsze jak wizualizujemy z mezem Rozalke to jako uroczego łysolka :)
No czuje sie jakbym w ciazy nie byla nic mi nie dolega, nie boli... zapowiada sie dzien idealny :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Ja nie śpię od 4 masakra teraz w głowie mi się kręci wzięłam magnez B6 i witaminy [emoji58] ciągle się zamartwiam czy mała zdrowa czy jak się urodzi no w przyszłym tyg to będzie ok [emoji58] niby z USG termin wyszedł na dzisiaj ale...ja już chcę mieć to za sobą

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozala sie wierci- nie zasne juz chyba.
Snilo mi sie dzis, ze urodzilam takiego ludzika michelin z wlosami a zawsze jak wizualizujemy z mezem Rozalke to jako uroczego łysolka :)
No czuje sie jakbym w ciazy nie byla nic mi nie dolega, nie boli... zapowiada sie dzien idealny :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Czyżby idealny na poród???[emoji12]
Dzień dobry[emoji6]

iv09df9h2a5g3pph.png
 
Ja nie śpię od 4 masakra teraz w głowie mi się kręci wzięłam magnez B6 i witaminy [emoji58] ciągle się zamartwiam czy mała zdrowa czy jak się urodzi no w przyszłym tyg to będzie ok [emoji58] niby z USG termin wyszedł na dzisiaj ale...ja już chcę mieć to za sobą

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie zamartwiamy sie !

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Czyżby idealny na poród???[emoji12]
Dzień dobry[emoji6]

iv09df9h2a5g3pph.png
Z Takim samopoczuciem ? Proszszsz bardzo ;) nic nie zapowiada ;) ale wolalabym po werkendzie jesli juz moge sobie ,,zyczyc" ;) zanierzam jeszcze zaliczyc randke z mezem - kino, jedzonko ;) pozniej wyjscia juz we 3 [emoji7][emoji7]

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
My też myślimy , że nasz synek będzie łysy. Teściowa urodziła 4 łysych dzieci, jej córka łysego synka. Amelia miała włosy więc tak wypada, że syn nie będzie miał [emoji16] w tatę :) i może będzie miał też w tatę brązowe oczy [emoji4]

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Uwielbiam te zdjęcia naszych forumowych bobasków ale dzisiaj jak tak przeczytałam że młodejmamy niunio leży pod tlenem to się dobiłam no niby mój w terminie 4100 i leżał pod kroplówką z kolei ale...no dobra już nie zrzędze po prostu chciałam zacząć 3 x sex i coś czuję że będę się bała może gin mi sama zaleci..brak mi bliskości

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie całą noc brzuch jak kamień ,taki twardy [emoji33]

Ja żadnych badań do szpitala nie powtarzam. To co na bieżąco mam wpisane w książeczkę wczoraj lekarz kazał jakbyco wziąść gps grupe krwi i mocz z morfologia ostatnie.



5djylbetecfse5n6.png
 
Do góry