reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Link do: Żylaki sromu i odbytu - Blog mama ginekolog. Uniwersalna opowieść o życiu i wiedza medyczna dla kobiet

Tutaj mamaginekolog o hemoroidach




74703e3kkwoaumma.png
 
ja też teraz już tylko leniuchuje :) po zachodzie słonca tylko podleje moje kwiatki na balkonach :)
dziś usłyszalam od szwagierki ze jestem dziwna ze kupilam kolyske zeby trzymac ją na dole w salonie (łozeczko mamy u sb w sypialni na piętrze i praktycznie do sypialnizaglądamy tylko na spanie ;) ) nie załuje tych trzech stówek bo nie wyobrazam sb albo cały czas przesiadywać na górze w sypialni albo po schodach wwlekać wózek do domu a na spacery wyprowadzać na doł.:(
 
My po zakupach, po dzialce, w domu maz robi obiad a ja ledwo zyje... za mna 0.5 kg truskawek po obiedzie zjem kolejne ;)
Jest mega cieplo...:) do wieczora lenistwo :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Zajac A jak twoja Maciejka ,ja wysialam taka dlugasna skrzynie i teraz po tygodniu pieknie wzeszla ,wiec posialam jeszcze jedna skrzynie wczoraj ...ale bedzie pachniec [emoji854]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wyszedł mi hemoroid Boże jak piecze masakra jakaś [emoji27] jakieś rady ?

Mi wyszedł dziad po porodzie i został ze mną, aż do tej ciąży - mojego niestety trzeba usunąć, jednak lekarz zalecił mi abym zajęła się tym po 2giej ciąży (porodzie), bo jak już raz wylazł to wyjdzie ponownie...
Jak w ciąży dokuczał mi to lekarz przypisał mi na to UniGel Procto 5czopków, które wystarczyły.


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
reklama
Do góry