reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mnie jak boli to zazwyczaj dol brzucha jak na okres i jak w nocy sie przekrecam to tez dol brzucha od gory tylko spinanie bezbolesne

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
reklama
Mi wyszedł dziad po porodzie i został ze mną, aż do tej ciąży - mojego niestety trzeba usunąć, jednak lekarz zalecił mi abym zajęła się tym po 2giej ciąży (porodzie), bo jak już raz wylazł to wyjdzie ponownie...
Jak w ciąży dokuczał mi to lekarz przypisał mi na to UniGel Procto 5czopków, które wystarczyły.


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
U mnie tak samo, wyszedł po porodzie. Pierwsze wizyty w toalecie były okropne. Na razie nic się nie dzieje, ale zobaczymy teraz co bedzie. A to jakoś laserowo usuwają ?

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
Mam nadzieję choć ona nawet nie spojrzała na wyniki.:)
Często ktg samo " wyje" jeśli coś jest nie tak.

wróciłam ze szpitala bo mi dawali te sterydy .Tym razem byłam mega zaskoczona jak mnie potraktowali :) powiedziałam że dzidzia się coś mało rusza od rana bo taka była prawda .Zrobili mi KTG , zmierzyli ciśnienie , zważyli ,zmierzyli i nawet wymazy z pochwy pobrali .Moja kruszynka zaczęła tak wariować podczas KTG aż miło ,serduszko ładnie biło .Szyjka zamknięta jeszcze , w pochwie drobna infekcja :(.Czekając na pielęgniarkę zaproponowali mi obiad, chociaż byłam tam tylko 1,5 godz :) Wracając do tych sterydów podali je dlatego że dziecko które się rodzi przez zaplanowane cięcie cesarskie przed 39 tygodniem może mieć wodę w płucach , natomiast dziecko które się rodzi SN po pierwsze jest gotowe a po drugie w wyniku przechodzenia przez kanał rodny woda z płuc jest wyciskana naturalnie i wtedy się nie podaje sterydów .Takie mają procedury .Jak już wychodziłam pobiegła za mną położna i dała mi czopek na infekcję .

Dokładnie tak słyszałam, że po CC więcej dzieci ma infekcje przez tą wodę w płucach.



3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Kurcze za tydz.o tej porze bede juz w szpitalu przygotowywac sie do poniedzialkowej cc..Strasznie zlecialo.Musze przyznac ze mimo mojego wieku 35l. nie bylo zadnych komplikacji ani z zajsciem ani w trakcie.Wszyscy straszyli ze niedoczynnosc+wysoka prolaktyna+wiek=Problemy z ciaza a tu takie zaskoczenie.Teraz aby coreczka byla zdrowa i aby dojsc szybko do siebie po cc to bedzie cudownie.
 
Kurcze za tydz.o tej porze bede juz w szpitalu przygotowywac sie do poniedzialkowej cc..Strasznie zlecialo.Musze przyznac ze mimo mojego wieku 35l. nie bylo zadnych komplikacji ani z zajsciem ani w trakcie.Wszyscy straszyli ze niedoczynnosc+wysoka prolaktyna+wiek=Problemy z ciaza a tu takie zaskoczenie.Teraz aby coreczka byla zdrowa i aby dojsc szybko do siebie po cc to bedzie cudownie.
Widzisz jak gladko poszlo :) obu tak do porodu i po porodzie :)
My tez dzis z M wspominalismy jak to latwo zaszlismy, pozniej bezproblemowe tygodnie i ksiazkowe wyniki i z mala wszystko w porzadku. Oby do konca :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Co do zajścia to ja przy drugim to z niedoczynnością i Hashimoto zaliczyłam wpadkę [emoji12][emoji23]

Zostawiłam ładowarkę u mamy, będę ją miała jutro koło południa, a bateria potrzyma jeszcze tylko trochę - odwyk od aplikacji w telefonie mam zapewniony...

Jeszcze mam skurcze... straszaki zapewne, ale nawet kibelek zaliczyłam kilka razy - co jak na mnie jest bardzo bardzo dziwne bo ja mogę kiszoną kapustę popić maślanką i nawet nie mam gazów potem ;)




74703e3kkwoaumma.png
 
Do góry