reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

jestem po ,tym razem nie pozwoliłam się spławić :) wymacała położna a potem lekarz i stwierdzili ze jest głową do góry . Lekarz do mnie to proszę przyjść za tydzień i zrobimy usg , jak dziecko się nie odwróci to ustalimy termin na cc . Czyli chcieli mi dać termin na cc dokładnie w dniu w którym i tak miałam rodzić.Lekarz dodał albo jak pani zechce to za tydzień odwracamy dziecko , co pani wybiera ? Wtedy nie wytrzymałam i zrobiłam niewielka awanturę ;) Podsumowując termin cc mam za 6 dni :D (30 maja ) dzień przed zrobią mi wszystkie badania i raz jeszcze usg i jak dziecko się nie odwróci to na drugi dzień rano mam cc. Tylko nie wiem po co kazali mi przyjść na zastrzyk sterydy na rozwój płuc jak ja już będę prawie 39 tydzień jeden zastrzyk w niedziele i jeszcze jeden w poniedziałek .
Super, ale i tak nie robili USG? O co im chodzi z tym badaniem . U nas to standard.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
jestem po ,tym razem nie pozwoliłam się spławić :) wymacała położna a potem lekarz i stwierdzili ze jest głową do góry . Lekarz do mnie to proszę przyjść za tydzień i zrobimy usg , jak dziecko się nie odwróci to ustalimy termin na cc . Czyli chcieli mi dać termin na cc dokładnie w dniu w którym i tak miałam rodzić.Lekarz dodał albo jak pani zechce to za tydzień odwracamy dziecko , co pani wybiera ? Wtedy nie wytrzymałam i zrobiłam niewielka awanturę ;) Podsumowując termin cc mam za 6 dni :D (30 maja ) dzień przed zrobią mi wszystkie badania i raz jeszcze usg i jak dziecko się nie odwróci to na drugi dzień rano mam cc. Tylko nie wiem po co kazali mi przyjść na zastrzyk sterydy na rozwój płuc jak ja już będę prawie 39 tydzień jeden zastrzyk w niedziele i jeszcze jeden w poniedziałek .
Dobrze ze się postawilas. Ileż można czekać na jakąkolwiek decyzję!

 
jestem po ,tym razem nie pozwoliłam się spławić :) wymacała położna a potem lekarz i stwierdzili ze jest głową do góry . Lekarz do mnie to proszę przyjść za tydzień i zrobimy usg , jak dziecko się nie odwróci to ustalimy termin na cc . Czyli chcieli mi dać termin na cc dokładnie w dniu w którym i tak miałam rodzić.Lekarz dodał albo jak pani zechce to za tydzień odwracamy dziecko , co pani wybiera ? Wtedy nie wytrzymałam i zrobiłam niewielka awanturę ;) Podsumowując termin cc mam za 6 dni :D (30 maja ) dzień przed zrobią mi wszystkie badania i raz jeszcze usg i jak dziecko się nie odwróci to na drugi dzień rano mam cc. Tylko nie wiem po co kazali mi przyjść na zastrzyk sterydy na rozwój płuc jak ja już będę prawie 39 tydzień jeden zastrzyk w niedziele i jeszcze jeden w poniedziałek .
Ulala ale ci zazdroszczę!

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie jakaś tragedia, jeszcze kilka dni i będę miała skurcze całymi dniami. Jestem w szoku, w poprzednich ciążach miałam tylko dzień przed porodem a teraz po kilka godzin dziennie a to przed południem, a to pod wieczór, masakra.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzis tez caly dzien mialam skurcze do tego ta huśtawka nastroju... jak wczoraj super swietnie sie czulam nic nie bylo tak dzis wszystko na raz i wybiore sie chyba na szybki spacer do biedry po jakies owoce bo tak sie chce nektarynki hehe
 
U mnie jakaś tragedia, jeszcze kilka dni i będę miała skurcze całymi dniami. Jestem w szoku, w poprzednich ciążach miałam tylko dzień przed porodem a teraz po kilka godzin dziennie a to przed południem, a to pod wieczór, masakra.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ci mowie... będziesz nastepna[emoji16]
Ja mam bardzo rzadko skurcze. Moze z 10 dziennie i od tygodnia czyli od ostatniej wizyty nic się nie zmienilo[emoji26]

 
Ja ci mowie... będziesz nastepna[emoji16]
Ja mam bardzo rzadko skurcze. Moze z 10 dziennie i od tygodnia czyli od ostatniej wizyty nic się nie zmienilo[emoji26]

Chciałbym ale się nie nastawiam bo córkę 2tyg przenosiłam [emoji26] jutro wizyta może coś tam wywróży [emoji4]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
jestem po ,tym razem nie pozwoliłam się spławić :) wymacała położna a potem lekarz i stwierdzili ze jest głową do góry . Lekarz do mnie to proszę przyjść za tydzień i zrobimy usg , jak dziecko się nie odwróci to ustalimy termin na cc . Czyli chcieli mi dać termin na cc dokładnie w dniu w którym i tak miałam rodzić.Lekarz dodał albo jak pani zechce to za tydzień odwracamy dziecko , co pani wybiera ? Wtedy nie wytrzymałam i zrobiłam niewielka awanturę ;) Podsumowując termin cc mam za 6 dni :D (30 maja ) dzień przed zrobią mi wszystkie badania i raz jeszcze usg i jak dziecko się nie odwróci to na drugi dzień rano mam cc. Tylko nie wiem po co kazali mi przyjść na zastrzyk sterydy na rozwój płuc jak ja już będę prawie 39 tydzień jeden zastrzyk w niedziele i jeszcze jeden w poniedziałek .

Super! Dobrze że nie dałaś sie spławić!
Ale z tym sterydem faktycznie dziwne, to bedzie skończony 39 tydzien?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry