reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny i robiłam jak zawsze badanie na mocz i wyszło mi że mam obecne ketony w moczu. Wiecie może czy to coś groźnego czy normalne u ciężarnych?
 
reklama
Ja też gbs mam ujemny .
Ja dziś mam kiepski dzień :( Zgaga daje mi tak w kość,że mam dość . Do tego rzyganko z rana , co ja mam jeść? Masakra, chyba to najbardziej mnie dobija przy końcu ciąży.

U mnie to samo. Zgaga tak mnie pali, ze jestem na granicy porzygania sie :( cokolwiek zjem.. nawet jak herbaty sie napije to zgaga pali.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny i robiłam jak zawsze badanie na mocz i wyszło mi że mam obecne ketony w moczu. Wiecie może czy to coś groźnego czy normalne u ciężarnych?
Musisz jesc pozniejsza kolacje :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Mi na samym początku wizyty powiedział,że mam już się nie martwić tylko rodzić,a po USG stwierdził,że maluszek ma 39 tygodni (wedlug USG),więc tym bardziej jest donoszony. Aktualnie jestem w 36.3 tc.
Zostało mi 25 dni
 
reklama
jestem po ,tym razem nie pozwoliłam się spławić :) wymacała położna a potem lekarz i stwierdzili ze jest głową do góry . Lekarz do mnie to proszę przyjść za tydzień i zrobimy usg , jak dziecko się nie odwróci to ustalimy termin na cc . Czyli chcieli mi dać termin na cc dokładnie w dniu w którym i tak miałam rodzić.Lekarz dodał albo jak pani zechce to za tydzień odwracamy dziecko , co pani wybiera ? Wtedy nie wytrzymałam i zrobiłam niewielka awanturę ;) Podsumowując termin cc mam za 6 dni :D (30 maja ) dzień przed zrobią mi wszystkie badania i raz jeszcze usg i jak dziecko się nie odwróci to na drugi dzień rano mam cc. Tylko nie wiem po co kazali mi przyjść na zastrzyk sterydy na rozwój płuc jak ja już będę prawie 39 tydzień jeden zastrzyk w niedziele i jeszcze jeden w poniedziałek .
 
Do góry