reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja po wizycie :) Dostałam zielone światło na porod. Lekarz mowi że jak się zacznie coś dziac to bez rozpaczy, stresu mogę jechać bo malutki już gotowy. 2500 już dobił rozwarcie od środka się robi szyjka jeszcze jest. Pessar zostaje do końca... Jak w ciągu dwóch tygodni nie urodze to na wizytę a jeśli urodze to też super. Tylko w piątek na wymaz muszę iść bo nie zrobił mi dziś.. Jestem spokojna mam nadzieję że Mały nie będzie się buntowal i testował cierpliwości mamy :D niech juz wychodzi już chce go :)
 
reklama
Dziewczyny a ile sie czeka na wynik gbs?

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Ja czekałam 2 tyg. , ale robiłam u ginekologa w lab. A oni mają podpisany kontrakt z laboratorium w innym mieście i tam wysyłają próbki.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Jestem po zdjeciu pessara. bolalo ale chwile wiec moglo i bardziej . Wizyte mam za tydz jak dotrwam jak to moj lekarz powiedzial. Jakos dziwnie mi , kazal obserwowac ruchy i jak wody odejda albo skurcze beda to mam nie czekac tylko szybko szpital. Nie chcial mnie zbadac zeby mi szyjki nie dotykac. Czyli jest tam ostro [emoji23]Po jego minie sadze ze kurde moge w kazdej chwili rodzic. I jego tekst na dowidzenia maly donoszony prosze sie nie bac jak sie zacznie [emoji23] (dzis 36.3)
 
Ja też gbs mam ujemny .
Ja dziś mam kiepski dzień :( Zgaga daje mi tak w kość,że mam dość . Do tego rzyganko z rana , co ja mam jeść? Masakra, chyba to najbardziej mnie dobija przy końcu ciąży.
 
reklama
Jestem po zdjeciu pessara. bolalo ale chwile wiec moglo i bardziej . Wizyte mam za tydz jak dotrwam jak to moj lekarz powiedzial. Jakos dziwnie mi , kazal obserwowac ruchy i jak wody odejda albo skurcze beda to mam nie czekac tylko szybko szpital. Nie chcial mnie zbadac zeby mi szyjki nie dotykac. Czyli jest tam ostro [emoji23]Po jego minie sadze ze kurde moge w kazdej chwili rodzic. I jego tekst na dowidzenia maly donoszony prosze sie nie bac jak sie zacznie [emoji23] (dzis 36.3)
Moja mnie tak co wizyte straszy. Przestałam jej już wierzyć [emoji39]

 
Do góry