reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Oj brzucho dusi... współczuję.

Ja dziś muszę odchorować wczorajszy dzień, mam wrażenie, że jednego dnia mogę góry przenosić a drugiego nie wiem co z sobą zrobić (i tak na zmianę). Mała spała, ja spałam. I większość dnia o tak leżę, dobrze że mogę :)

Jestem przerażona, że dziś zaczynam 38., a Starszą urodziłam akurat na koniec 38. Strasznie chciałabym wykorzystać te dni w Trójkę, ale naprawdę mam wrażenie, że sił mi na to brak (No dobra, może dziś), a Wy tu o chodzeniu w obcasach pisałyście [emoji16]

1495375558-aaaaaa.jpeg


A Wy jak planujecie spożytkować ostatnie dni? [emoji6]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
Ja aktualnie czyszczę samochód a jutro nad morze może :D ogólnie czuje ze musze cały czas coś robić gdzieś być i do póki się da to tak właśnie będę robić :)
 
reklama
Mi sie chyba syndrom wicia gniazda włączył bo na jutro planuje wielkie sprzatanie oprócz okien i firanek to juz zostawiam dla m

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Oj mi też duszno dziś strasznie. Ja właśnie zaczynam 39 tydz. Trochę to przerażające czuje ze czas mi sie kończy. I faktycznie mam coraz mniej siły i szybciej się mecze. A jak tylko kawałek przejdę to od razu skurcz. Ciekawe kiedy ten mój dzidzuch zechce wyjść :)
 
O matko ja po komunii to umieram poprostu! Brzuch twardy, troche boli i zauwazylam ze chyba odchodzi mi czop ale nie jestem pewna
 
reklama
Hmm, a jakie to uczucie tej duszności macie?
Bo myślałam że to może coś mi zostało po przeziebienu, a może to jednak ciążowy objaw.
Czasem szczególnie wieczorem czuję jakbym była w zadymionym pomieszczeniu i wdychala dym.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Do góry