reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Lezy ze mna dziewczyna w 41 tc i przyszla chyba na wywolanie, a ona co raz na luzaku na papieroska... [emoji50] ja to w szoku ze nawet sie nie powstrzymuje zeby zapalic no
 
Lezy ze mna dziewczyna w 41 tc i przyszla chyba na wywolanie, a ona co raz na luzaku na papieroska... [emoji50] ja to w szoku ze nawet sie nie powstrzymuje zeby zapalic no
[emoji33] [emoji35] [emoji35] [emoji35] brak słow...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Lezy ze mna dziewczyna w 41 tc i przyszla chyba na wywolanie, a ona co raz na luzaku na papieroska... [emoji50] ja to w szoku ze nawet sie nie powstrzymuje zeby zapalic no
To jest nic . Ja jak lezalam na patologi to lezaly ze mna takie babki ze ja mowie normalnie serio patologia . Kobieta dosc ze przed 40 . Otyła . Palila w szpitalu 2 paczki dziennie. Miala mega nadcisnienie i to mialabyc jej 4 cesarka. Nie chcieli sie podjac jej cesarki nigdzie i zostala odsylana do kielc czy coś w tym stylu do specjalnych klinik. Dziecko w 35 tyg ponad kg wazylo . Myslalam ze jej te fajki w dupe wsadze. Tak ciezki przypadek a ta zero mozgu w glowie.
 
Lezy ze mna dziewczyna w 41 tc i przyszla chyba na wywolanie, a ona co raz na luzaku na papieroska... [emoji50] ja to w szoku ze nawet sie nie powstrzymuje zeby zapalic no
Jak ja leżałam z drugą córką to przychodziła do naszej sali taka dziewczyna, którą przywieźli na porodówkę pijaną i naćpaną i zrobili jej cc, urodziła wcześniaka. Latała po łazienkach na papieroska, a pielęgniarki ją goniły do dzieciaka, bo nawet go nakarmić nie chciała. Teraz ją widuję czasami jak chodzi z tym dzieciakiem, szkoda tylko dzieciaka....

A ja jestem taka niewyspana. Położyłam się po północy o 5 wstałam i już nie szłam spać, bo dziecko do przedszkola, a ona wstała z kaszlem i katarem. A jednak mogłam się położyć, bo i tak nie poszła
 
reklama
Do góry