reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Dziewczynki wyniki sa calkiem ok poza crp..za pare dni spr czy maleje i czy cos sie nie pogarsza i moge siedziec w domku [emoji4] pieke ze szczescia [emoji4]
1494340596-aaaaaa.jpeg


 
koleżanka zrobiła mi usg i okazuje się że moje dziecinka się odwróciła , była głową w dół teraz jest ułożona poprzecznie :( udało nam się złapać buzie i tak słodko sobie mlaskała , aż się poryczałam :D
Cymera a na kiedy masz termin? Co teraz? Umawiasz się na CC?
Jeżeli jutro u mnie okaże się, że dziecko głową do góry mam się umawiać na cięcie :(
 
Jak sie dziś obudziłam to zaczęłam sie śmiać ze swojego snu.
A był to poród, zaczął sie w domu, jak czytałam książkę o porodzie i dostępnych pozycjach w jakich można rodzic, chciałam jedna wypróbować i wyszła mi główka dzidzi na zewnątrz. Mąż i rodzice byli w domu, a najlepsze w tym wszystkim było to, ze w ogóle nic mnie nie bolało, nawet przeszłam do innego pokoju, żeby powiedzieć żeby sie zbierali bo do szpitala trzeba jechać bo poród sie zaczął :biggrin2:
Bezbolesnie mogłabym rodzic. :tak:
 
reklama
Do góry