reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Całe mnóstwo njusow!!!!
Czytam na bieżąco tylko mam chorego młodszego na głowie, a bardziej na rękach i starszy tez nie w przedszkolu (ehhhhhh)

Martusia gratulacje wielkie!!!! Jaki cudny synek!!!!!

Ciacho!!! Mooooocno trzymam kciuki, bedzie dobrze!!!!!

Mlodamama czekam na wiadomości od ciebie. P ktorej wizyta?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Marta, super! To już kawał chłopa [emoji6] może nie będzie czekał do 40tyg [emoji4]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
Jeśli za dwa tygodnie będzie mieć około 4kg, to robimy cc raczej :-) wszystko się okaże bo myślę że do 12.06 nie dotrwam ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zamierzam brać witaminy do końca :) nie brałam wczesniej (poza folianem i wit. D) ale odkąd maluch przestał przybierać jak należy zadbalam i o lepszą dietę i o suplementy.




74703e3kkwoaumma.png
Ja wlasnie sie zastanawiam z tymi witaminami... mala jest duza... biore wiec co 2 dzien zobaczymy do 26 maja jak to bedzie wygladalo :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Do góry