reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Nie..on bedzie u siebie spr mlodego..chyba ze trafie do szpitala.wtedy bede badana tam..

Waga nie jest az taka wazna jak wyniki..bo to crp mi rosnie [emoji52]

Trzymamy mocno kciuki*** ja pytalam o to usg, bo ja mialam w ostatnich tyg 1 ciaxy robione i w szpitalu i w gabinecie. I mocno sie roznily.. tak w ogole to w szpitalu wyliczali przed cc 2,7kg a byla 2,4. Miejmy nadzieje, ze wszystko okaze sie ok. Najwazniejsze ze jestes pod opieka*
 
Młodamama...trzymam kciuki za wizyty.

Ja zapasów nie robię. I tak co gotuje, żeby wyżywić bandę jest czasochłonne.
Ale poprosiłam teściową i jej siostry, żeby przez 2 tyg po porodzie podrzucały nam jakies jedzonko. One zachwycone, że mogą się wykazać, a ja spokojna, że nie będę musiała stać przy garach. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu.
 
Młodamama...trzymam kciuki za wizyty.

Ja zapasów nie robię. I tak co gotuje, żeby wyżywić bandę jest czasochłonne.
Ale poprosiłam teściową i jej siostry, żeby przez 2 tyg po porodzie podrzucały nam jakies jedzonko. One zachwycone, że mogą się wykazać, a ja spokojna, że nie będę musiała stać przy garach. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu.

Super że masz taką pomoc!
W ogóle jak sobie pomyslałam o takim gotowaniu dla tylu osób to masakra..... A czy wszyscy macie podobne "upodobania kulinarne"? Nas niby tylko czwórka ale obiad potrafi byc wyzwaniem- starszy nie lubi wieeeelu rzeczy, młodszy tez ma swoje smaki a czasem marze o tym żeby ugotować coś tylko dla siebie [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lepiej nie martwic sie na zapas bo to podwójny stres. Poza tym te badania usg nie są do końca miarodajne co lekarz to inne wymiary.Trzymaj sie dzielnie i daj znac jaka sytuacja.
 
@mlodamama21 trzymam kciuki za małego, oby to były tylko błedy pomiarowe

Ja nie robię zapasów, co mam dla 2 latka jeszcze z alergiami zrobić? A jakieś zupki czy coś to raz dwa się robią. A meżu hmm... ma dwie ręce :D

Wciaż nie moge uwierzyć jak to szybko zleciało.:) Dziś 37tydz zaczelam, jeszcze trochę i nasza mala księżniczka będzie z nami ;)
 
Super że masz taką pomoc!
W ogóle jak sobie pomyslałam o takim gotowaniu dla tylu osób to masakra..... A czy wszyscy macie podobne "upodobania kulinarne"? Nas niby tylko czwórka ale obiad potrafi byc wyzwaniem- starszy nie lubi wieeeelu rzeczy, młodszy tez ma swoje smaki a czasem marze o tym żeby ugotować coś tylko dla siebie [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No niestety etapy rozwoju kupek smakowych każdy ma inny. Ale jakos juz się nauczyłam to dzielić ( cos w stylu szwedzkiego stołu i każdy nakłada i miesza tak jak lubi) . W tygodniu gotuje bardziej pod dzieci, jak mi się chce to dla siebie dorzucam cos oddzielnie pikantniejszego lub z większa ilością ziół. A w weekend najcześciej są znajomi , wiec gotujemy pod siebie , a dzieci wybierają z tego co dla nich się nada (trzeba pamietać, żeby zawsze coś takiego się tam znalazło). A czasem mamy lenia i idziemy do knajpy lub zamawiamy do domu.

PS. Śniadania robi mąż, a kolację dzieci same. Tak więc nie jest tak źle ;)
 
reklama
Mój mąż potrafi ugotować kilka prostych potraw, więc nie zginiemy. Poza tym mamy niedaleko stołówkę, gdzie za grosze można bardzo dobrze zjeść. Mimo wszystko lubię mieć jakieś zapasy :)
 
Do góry