reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Moze lekarz ktory robil Ci usg zle dokonal pomiaru? Miejmy nadzieje ze tak jest i wszystkie wyniki wyjda wzorowo :) i bedzie ok z malenstwem i z Tobą

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja melduje po wizycie...

Mlody stanal na 30 tyg z gkowa i brzuszkiem..[emoji52]
Crp mam zrobic ma cito
Proby watrobowe,
Gbs z okolic odbytu
Morfo i mocz..
Jak wyniki zle to mlodego wyjmujemy juz teraz..
Jak wyniki beda w miare to czekamy do 8 czerwca

Jutro z wynikami znow na wizyte

Czyli ile waży malutki ? Może naprawde na innym sprzęcie lepiej wyjdzie u mnie też stwietdzali w 28 zatrzymanie ma 25 a się okazało po powtórzenie że nie jest tak źle. Trzymam kciuki za was!!
 
Trzymam kciuki mlodamama żeby wyniki wyszły prawidłowe [emoji110]

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Ja melduje po wizycie...

Mlody stanal na 30 tyg z gkowa i brzuszkiem..[emoji52]
Crp mam zrobic ma cito
Proby watrobowe,
Gbs z okolic odbytu
Morfo i mocz..
Jak wyniki zle to mlodego wyjmujemy juz teraz..
Jak wyniki beda w miare to czekamy do 8 czerwca

Jutro z wynikami znow na wizyte

Trzymam kciuki za wyniki!! Młody musi jeszcze troszke posiedziec !

5djylbetecfse5n6.png
 
Wagi nie obliczal..spr brzuszek i glowke i oba pomiary byly na 30 tydz i 2 dni..a mam 34[emoji52]

Ja już się boję co w środę mi powiedzą.. U nas brzuszek zawsze bardzo dużo do tyłu ale główka w normie była.. U mnie nigdy też nie mówi o wadze tylko ona automatycznie na koniec badania się wylicza i wtedy na opisie usg jest. A masz mieć powtarzane usg na innym sprzęcie?
 
reklama
Ja już się boję co w środę mi powiedzą.. U nas brzuszek zawsze bardzo dużo do tyłu ale główka w normie była.. U mnie nigdy też nie mówi o wadze tylko ona automatycznie na koniec badania się wylicza i wtedy na opisie usg jest. A masz mieć powtarzane usg na innym sprzęcie?
Nie..on bedzie u siebie spr mlodego..chyba ze trafie do szpitala.wtedy bede badana tam..

Waga nie jest az taka wazna jak wyniki..bo to crp mi rosnie [emoji52]

 
Do góry