reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

O kurcze mlodamama,powodzenia oby wyniki wyszly dobrze,jestesmy z Toba [emoji8][emoji8]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Jutro już będziesz wiedzieć co dalej z Wami? Trzymam kciuki żeby jeszcze troszkę posiedział

thgfikgneziy9g6d.png
Jak zle wyniki to jutro szpital

 
Ja też będę bez zapasów. Mąż umie gotować z pierwszym dzieckiem nie miałam problemu więc z dwoma sobie dam radę i obiad zrobię jeśli nie będzie wyjścia. Nie muszą być codziennie gołąbki albo pierogi. Zupa plus kotlety robią się kilka minut.
Ja melduje po wizycie...

Mlody stanal na 30 tyg z gkowa i brzuszkiem..[emoji52]
Crp mam zrobic ma cito
Proby watrobowe,
Gbs z okolic odbytu
Morfo i mocz..
Jak wyniki zle to mlodego wyjmujemy juz teraz..
Jak wyniki beda w miare to czekamy do 8 czerwca

Jutro z wynikami znow na wizyte

Ojj:( 3_mam kciuki za malucha. Oby jeszcze powiedział w brzuszku. Ty to zawsze masz te problemy :/ wspolczuje ..

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Mloda Mama* powodzenia. Na tym samym sprzecie mialas usg? Podobno w samej koncowce dzieci dostosowuja sie do nas. Moja corka przestala rosnac w trymestrze i urodzila sie z waga 2.4 kg. W 39 tyg... ale nie znalezli zadnej przyczyny. A ja drobna bylam..zdrowa i silna dziewczynka na szczescie. Bedzie dobrze***
 
Mloda Mama* powodzenia. Na tym samym sprzecie mialas usg? Podobno w samej koncowce dzieci dostosowuja sie do nas. Moja corka przestala rosnac w trymestrze i urodzila sie z waga 2.4 kg. W 39 tyg... ale nie znalezli zadnej przyczyny. A ja drobna bylam..zdrowa i silna dziewczynka na szczescie. Bedzie dobrze***
Na innym bo tamto usg w szpitalu..

Ale sprzet sam pokazuje na jaki tydzien wylada pomiar..

 
Mlodamama trzymam kciuki za dobre wyniki.
Na moim ostatnim usg było podane ze zakres błędu to +- 300g, to sporo. Może to jednak zły pomiar.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Mlodamama powodzenia, maly niech jeszcze posiedzi.

Ja po wizycie, Malutka wazy 2440 i wszystko jest ok. Rozwarcie zadne raczej sie nie robi, szyjka twarda. Za tydzien ktg. Jutro ide zaniesc gbs do laboratorium. Mi gin tez pobieral z pochwy i odbytu.
Co do badania szyjki, to mi gin zawsze bada racznie na fotelu. Czasem tez usg dopochwowo.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry