reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja chodzę co 4 tygodnie,szyjkę miałam sprawdzaną na samym początku -7 tydzień,później gdy sama chciałam żeby sprawdził ( mówił,że będzie bardzo delikatny,żeby nic nie uszkodzić itp bo niektórzy lekarze sprawiają ból kobietom badając je nieprawidłowo i w ogóle zaczął tłumaczyć dlaczego On sam z siebie nie bada),później bolał mnie brzuch to musiał zbadać i tyle tego było. Nie wiem czy sprawdza stan szyjki na USG bo mi tego nie mówi. Na USG zawsze tłumaczy organy dzidzi i jak się wszystko rozwija czyli to co najbardziej potrzebne. O wagę pytam sama.
 
reklama
kurcze... to może sama powinnam powiedzieć ze chce zęby sprawdził mi szyjkę i rozwarcie. na usg opisuje wszystko co u dzidzi ile waży i podaje datę porodu za każdym razem inna :sorry2: bo moje dzieciątko na początku mało przybierało na wadze i miedzy terminem z OM a z USG było 10 dni różnicy. chociaż już coraz bliżej terminu z OM :-) :)
 
Cześć dziewczyny, fajnie, że dołączyłyście pod koniec
emoji4.png

Malinowa, ja też jak Zając mam co wizytę wziernikiem i palpacyjnie, a potem przez usg badaną szyjkę. Nigdy nie miałam po tym plamień.

Widzę, że kolejna robi pierogi
emoji28.png
ja też mam taki plan na ten tydzień!
A co jeszcze szykujecie na zapasy poporodowe?? Bo mi trochę szkoda mrozić jak w czerwcu będzie wszystko świeże...

0d1yhqvkorvfo1vd.png
Uwielbiam robić zapasy, żeby później nie gotować ;) Lubię mieć zapas mięsa, żeby nie biegać do sklepu co chwila.
 
Cześć dziewczyny, fajnie, że dołączyłyście pod koniec [emoji4]
Malinowa, ja też jak Zając mam co wizytę wziernikiem i palpacyjnie, a potem przez usg badaną szyjkę. Nigdy nie miałam po tym plamień.

Widzę, że kolejna robi pierogi [emoji28] ja też mam taki plan na ten tydzień!
A co jeszcze szykujecie na zapasy poporodowe?? Bo mi trochę szkoda mrozić jak w czerwcu będzie wszystko świeże...

0d1yhqvkorvfo1vd.png
Nic nie szykuje zapasow. Maz bedzie mi obiady dowozil na nastepny dzien ;) a zakupy na sniadanie czy obiad to na biezaco :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Ja w pierwszej ciazy sie nie zaopatrzylam w zadne zapasy, a potem baaaaaardzo zalowalam..;( teraz opracowuje plan i mam zamiar miec spory zapas prostych rzeczy. Jestem wege wiec lato bedzie sprzyjac. Ale nie wyobrazam sobie jak to bedzie teraz z dwojka... jak przy 1 maluchu glodowalam, bo mial obsesje mojego cyca. 24h na dobe przy cycu. Bylam wykonczona na poczatku. Ale chyba dlatego, ze urodzila sie malutka i bardzo nadrabiala;)

Ja zamroze pare golabkow z kasza, i zawekuje fasolki w sosie, sosy pomidorowe etc.
 
Ja melduje po wizycie...

Mlody stanal na 30 tyg z gkowa i brzuszkiem..[emoji52]
Crp mam zrobic ma cito
Proby watrobowe,
Gbs z okolic odbytu
Morfo i mocz..
Jak wyniki zle to mlodego wyjmujemy juz teraz..
Jak wyniki beda w miare to czekamy do 8 czerwca

Jutro z wynikami znow na wizyte

Jutro już będziesz wiedzieć co dalej z Wami? Trzymam kciuki żeby jeszcze troszkę posiedział

thgfikgneziy9g6d.png
 
Ja melduje po wizycie...

Mlody stanal na 30 tyg z gkowa i brzuszkiem..[emoji52]
Crp mam zrobic ma cito
Proby watrobowe,
Gbs z okolic odbytu
Morfo i mocz..
Jak wyniki zle to mlodego wyjmujemy juz teraz..
Jak wyniki beda w miare to czekamy do 8 czerwca

Jutro z wynikami znow na wizyte


O kurcze!
To trzymam kciuki żeby wyniki były ok, żeby młody powiedział w brzuchu trochę!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja melduje po wizycie...

Mlody stanal na 30 tyg z gkowa i brzuszkiem..[emoji52]
Crp mam zrobic ma cito
Proby watrobowe,
Gbs z okolic odbytu
Morfo i mocz..
Jak wyniki zle to mlodego wyjmujemy juz teraz..
Jak wyniki beda w miare to czekamy do 8 czerwca

Jutro z wynikami znow na wizyte

Ściskam i trzymam kciuki za dobre wyniki kochana :-* :-*

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja melduje po wizycie...

Mlody stanal na 30 tyg z gkowa i brzuszkiem..[emoji52]
Crp mam zrobic ma cito
Proby watrobowe,
Gbs z okolic odbytu
Morfo i mocz..
Jak wyniki zle to mlodego wyjmujemy juz teraz..
Jak wyniki beda w miare to czekamy do 8 czerwca

Jutro z wynikami znow na wizyte

Daj znac koniecznie co i jak :* nic sie nie martw

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Do góry