reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Haha;) troche mnie wystraszylas, bo moja corka pomimo lagodnych ruchow w brzuchu jest szalonym dzieckiem od chwili narodzin. Ani sekundy wytchnienia! To co mnie teraz czeka??

Haha ja podobnie, w 1. delikatnie wypinała się a tak to jest żywa, skoczna, ciagle rozśpiewana i ciężko ją usadzić na długo.
A Ta jak kopnie to aż męża straszę tak podskakuję [emoji23]Coś mam obawy, że łagodna osobowość nam się nie trafi :D


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
reklama
Haha ja podobnie, w 1. delikatnie wypinała się a tak to jest żywa, skoczna, ciagle rozśpiewana i ciężko ją usadzić na długo.
A Ta jak kopnie to aż męża straszę tak podskakuję [emoji23]Coś mam obawy, że łagodna osobowość nam się nie trafi :D


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
Jak to sie potwierdzi to ja chyba calkiem osiwieje.. ;) to co mam w domu tylko x 2...
 
reklama
Czy tylko ja mam od kilku tygodni przypadłosc, ze non stop sie krztusze tym co pije ? Ze 4 razy w tyg tak sie zachłysne, ze oczy z orbit i brak tchu. Plus mysli, ze wlasnie koncze zycie... ;)
Nie wiem mala mi cos uciska czy pierdoła ze mnie...

w57v9jcgnqknki9s.png
 
Do góry