reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

w Irlandii jest tak samo , jeśli mama czuje się dobrze i jest zadowolona z ruchów dziecka , zmierza ci ciśnienie i to koniec wizyty. Ja usg miałam w listopadzie ostatnie i więcej mieć nie będę . Położna ręcznie mi sprawdza ułożenie dziecka :confused2: lux opieka
Mi dzisiaj też pomacala brzuch po czym powiedziała że mały jest obrocony [emoji44] tylko skąd ona wie że na dole jest głowa a nie pupa ??? Kopniaki czuje z boku wiec wydaje mi się że jest też taka opcja ze pupa na dole jest . Ale ok . Przecież nie będę się kłócić z wykształcona w tym kierunku panią :-) mają magiczne dłonie...

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
 
reklama
Mi dzisiaj też pomacala brzuch po czym powiedziała że mały jest obrocony
emoji44.png
tylko skąd ona wie że na dole jest głowa a nie pupa ??? Kopniaki czuje z boku wiec wydaje mi się że jest też taka opcja ze pupa na dole jest . Ale ok . Przecież nie będę się kłócić z wykształcona w tym kierunku panią :-) mają magiczne dłonie...
u mnie czuć przez brzuch taka twarda kulkę przy samym pępku, cały czas tam jest a jak się rusza to czuje przez skore taka malutka kulkę przy żebrach zawsze prawa strona .Tak mi się wydaje że to wybrzuszenie przy pępku to pupa a żebra atakuje stopami .
 
A ja mam tak zawsze na drugi a nawet i na trzeci dzień właśnie po przytulaniu :-) dluuuugi ciągnący się glut ....

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
Ale zawsze zawsze czy zawsze w ciazy? [emoji12] ja w sumie raczej tak nie miewam, przynajmniej sobie nie przypominam. Tzn. czesto cos mi tam pozniej cieknie itp, ale nigdy w takiej formie.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
u mnie czuć przez brzuch taka twarda kulkę przy samym pępku, cały czas tam jest a jak się rusza to czuje przez skore taka malutka kulkę przy żebrach zawsze prawa strona .Tak mi się wydaje że to wybrzuszenie przy pępku to pupa a żebra atakuje stopami .
Mam podobnie, byłam dziś na wizycie i tak jak widziałam na usg to układ sie zgadza, tam gdzie sie wypycha koło pępka to pupa.
 
u mnie czuć przez brzuch taka twarda kulkę przy samym pępku, cały czas tam jest a jak się rusza to czuje przez skore taka malutka kulkę przy żebrach zawsze prawa strona .Tak mi się wydaje że to wybrzuszenie przy pępku to pupa a żebra atakuje stopami .
Z drugiej strony taki system panuje tu kupe lat więc widocznie się sprawdza :-) a w Irlandii też jak np rano urodzisz to wieczorem jak wszystko ok to do domu puszczają? Wszystkie moje koleżanki tego samego dnia w domu były... poza jedną która miała cesarke ..

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
 
Ale zawsze zawsze czy zawsze w ciazy? [emoji12] ja w sumie raczej tak nie miewam, przynajmniej sobie nie przypominam. Tzn. czesto cos mi tam pozniej cieknie itp, ale nigdy w takiej formie.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Zawsze w ciazy :-) tzn było kilka razy gdzie tylko ciekło ale przeważnie właśnie mam taki gesty mleczny sluz :-) pewnie jak nie wszystko wyleci to się pewnie zamienia w taki glut i do tego wydzielina z pochwy ... myślę że nie ma się czym martwić :-)

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
 
a tym czasem mój nadal boi się mnie dotknąć :( posmyra mnie tu i tam i myśli ze to załatwia sprawę a jeszcze muszę za nim chodzić i o to żebrać . Dodatkowo w trakcie zabawy musi mnie co 5 min zapytać czy aby napewno nic mnie nie boli :baffled:
 
reklama
Dokładnie to samo pomyślałam haha[emoji16]
Dla nas to 6 tyg połogu to pewnie masakra będzie... No chyba że będziemy tak zmęczeni życiem, że nawet seksy nam w głowie nie będą [emoji23]

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
No ja to tak ostatkami sił wytrzymuje narazie [emoji85][emoji85] od początku mamy zakaz ale jak sobie pomyślałam że nie dość że całą ciążę to jeszcze 2 miesiące połogu to powiedziałam trudno zaryzykujemy po tym 36tc bo mnie rozerwie od środka ciśnienie [emoji23][emoji23][emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Do góry