reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Czy tylko ja mam od kilku tygodni przypadłosc, ze non stop sie krztusze tym co pije ? Ze 4 razy w tyg tak sie zachłysne, ze oczy z orbit i brak tchu. Plus mysli, ze wlasnie koncze zycie... ;)
Nie wiem mala mi cos uciska czy pierdoła ze mnie...

w57v9jcgnqknki9s.png
Ja to od zawsze się czymś zalewam , syn ma to po mnie plus notorycznie przygryza sobie język :D ale za to wszystko leci mi z rąk, potłukłam już talerz, 2 szklanki i kubek. Ale jeszcze troche i kupie sobie nową zastawę :D
 
reklama
Czy tylko ja mam od kilku tygodni przypadłosc, ze non stop sie krztusze tym co pije ? Ze 4 razy w tyg tak sie zachłysne, ze oczy z orbit i brak tchu. Plus mysli, ze wlasnie koncze zycie... ;)
Nie wiem mala mi cos uciska czy pierdoła ze mnie...

w57v9jcgnqknki9s.png
Mam podobnie, az czasami mi glupio, ze ktos pomysli, ze tak zachlannie pije [emoji6]

 
Dziewczyny czy czop ma konsystencje takiego rozciagliwego gluta? Czy jest raczej zbity? Przed pierwszym porodem nie wiem kiedy mi odszedl, bo nie zaobserwowalam, a przed chwila jak wstalam z toalety to miedzy nogami zaczelo mi cos dyndac, cos co sie rozciagnelo na ok 20 cm [emoji23] i sie zastanawiam czy to mogl byc czop lub jego fragment, czy raczej "soki" meza po.wczorajszych przytulankach zmienily konsystencje na jakas dziwna? [emoji15]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
A ja mam tak zawsze na drugi a nawet i na trzeci dzień właśnie po przytulaniu :-) dluuuugi ciągnący się glut ....

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
 
Tutaj wgl nie mają podejścia:-) do 24 tyg ciąży nie widzą... usg w 12 i 20 tyg i do widzenia :-) tylko spotkania z położna u której zawsze wszystko jest w porządku...
w Irlandii jest tak samo , jeśli mama czuje się dobrze i jest zadowolona z ruchów dziecka , zmierza ci ciśnienie i to koniec wizyty. Ja usg miałam w listopadzie ostatnie i więcej mieć nie będę . Położna ręcznie mi sprawdza ułożenie dziecka :confused2: lux opieka
 
reklama
A ja mam tak zawsze na drugi a nawet i na trzeci dzień właśnie po przytulaniu :-) dluuuugi ciągnący się glut ....

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
O patrz ja mam tak samo, ostatnio o tym pisałam bo było z krwią ale malutko.
Zając pewnie jedno i drugie [emoji23] mi się tylko cofa... [emoji19]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry