reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Boli cię to? Wiesz jak masz sie denerwować to lepiej podjechać i sprawdzić - aczkolwiek jesli ból sie nie nasila i częstotliwość nie jest większa to całkiem proawdopodobne, że to przepowiadacze. Trudno coś poradzić na odległość bo jednak każda z nas odczuwa te skurcze trochę inaczej. Jesli skończyłaś 36 tydzień to skurczy raczej wyciszać nie bedą, ew. magnezem, ale to juz jest dosyc bezpieczny termin na poród




74703e3kkwoaumma.png
36 tc to jeszcze do wcześniaków się zalicza chyba?

 
To prawie 3h. Długo. Jakby nospa miała podzialac to już byś poczuła ulgę. A do swojego lekarza nie możesz zadzwonić?

Niby mogę ale co on znowu mi pomoże? Powie żebym wzięła magnez i tyle. A wydaje mi się że on będzie w szpitalu bo bierze większość dyżurów w święta itp. Więc jak mi nie przejdzie to poprostu pojadę

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli to Twoje pierwsze dziecko to spokojnie można poobserwować. Tak jak pisały dziewczyny wcześniej skurcze musza się nasilać. Jeśli Cię to uspokoi, mierz cza co ile są i jak długo trwają.
Skurcze porodowe trwające minutę są juz na finiszu, wiec jak dla mnie to jeszcze nie to, ale tak jak juz było napisane ciezko oceniać na odległość.
Zapisuj czasy i sprawdzaj długość trwania. Twoja ocena tak na oko przy nerwach jest mono subiektywna. A taki zapis tez na pewno pomoże ocenić sytuacje położnej jeśli zdecydujesz sie jednak jechać do szpitala.
 
Nospa tez nie działa od razu. Mi bolesne skurcze w 19 tc wyciszyła dopiero po 3-4h- zaczęłam odczuwać ze maleje ból. A wcześniejsze utrzymywały sie na tym samym poziomie, dlatego sie nie stresowałam.
 
Lekarz zawsze poradzi podjechać do szpitala bo nie weźmie na siebie odpowiedzialności w razie gdyby coś poszło nie tak.

Justyna no może tak, od tego 38 w sumie ciąża donoszona




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Do góry