reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

W 36 TC to niby wcześniak, ale dzieci w tym tygodniu już zwykle nawet nie potrzebują inkubatorów.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Jedź do szpitala, tam zrobią Ci ktg i powiedzą co i jak. U mnie nie trzeba zostawać na oddziale, pewnie tak jest wszedzie. Z tym, że jak się nie zostaje na oddziele to trzeba zapłacić ok 40-50zł.



3jgxskjox8hy3b2y.png
A za co te 40 zl?[emoji32]

W zyciu nie placilam.za badanie czy ktg na IP w medikorze..
Badaja i jak ok to domek i tyle..

 
Jak narazie spokój, dzięki dziewczyny za wsparcie :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja w ostatnim miesiącu poprzedniej ciąży to kilkanaście razy zapisywałem czasu skurczów bo myślałam , ze to juz to.
A jak zaczęło sie na prawdę to wiedziałam, ze to nie ćwiczenia. A czasy zapisywałam, żeby wiedzieć kiedy do szpitala.
 
Ja w ostatnim miesiącu poprzedniej ciąży to kilkanaście razy zapisywałem czasu skurczów bo myślałam , ze to juz to.
A jak zaczęło sie na prawdę to wiedziałam, ze to nie ćwiczenia. A czasy zapisywałam, żeby wiedzieć kiedy do szpitala.
Ja pojechalam bo mnie kregoslup bolal. Co 2-3h . Zero skurczy z brzucha tylko z kręgosłupa. Mowie umre jak tak mnie bd z pare dni bolec. Badali mnie a ja przy przyjeciu juz rozwarcie na 3 palce. [emoji23] sadze ze jakbym tak sobie czekala na te z brzucha to bym w aucie urodzila [emoji23]
 
A za co te 40 zl?[emoji32]

W zyciu nie placilam.za badanie czy ktg na IP w medikorze..
Badaja i jak ok to domek i tyle..

No takie ktg z doopy w szpitalu tyle kosztuje :D

Ja mam termin na 7 czerwca w środę zaczynam 36 TC czyli Asia jest w 36 skończonym, albo źle licze w tym moim kalafiorem.

Apropo kalafiora - mąż na basenie ja poszłam na kawę i gofra do restauracji basenowej. Byłam w ubikacji i miałam w ręku butelkę wody.. Wychodzę z łazienki zadowolona w ręku trzymając zamiast wody - całą rolkę papiery toaletowego [emoji23] mina ludzi bezcenna [emoji16]


3jgxskjox8hy3b2y.png
 
U mnie piąta godzina leci ale skurcze są nie regularne no i to nie ten ból. Na wszelki wypadek staram się jak najwięcej poprać i częściowo spakować [emoji4]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry