reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny powiedzcie mi. Jak miałyście juz skurcze porodowe to były to skurcze jak na okres I do tego twardnial wam brzuch? Czy nie?


Skurcz podobnie zaczynał się jak twardnienie, ale ból w szyjce był mega ;) i ja miałam też krzyżowe... one są ciulowe bo bolą jak cholera, a za wiele nie działają na szyjkę :/

W każdym razie to są bolesne skurcze, trwają coraz dłużej, tak jak taka fala, wzbiera, wzbiera, trzyma mocno i pomału odpuszcza i jest lekka ulga. Im skurcze dłuższe, a częstostliwosc większa tym większe prawdopodobieństwo, że to już porodowe ;)




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Skurcz podobnie zaczynał się jak twardnienie, ale ból w szyjce był mega ;) i ja miałam też krzyżowe... one są ciulowe bo bolą jak cholera, a za wiele nie działają na szyjkę :/

W każdym razie to są bolesne skurcze, trwają coraz dłużej, tak jak taka fala, wzbiera, wzbiera, trzyma mocno i pomału odpuszcza i jest lekka ulga. Im skurcze dłuższe, a częstostliwosc większa tym większe prawdopodobieństwo, że to już porodowe ;)




74703e3kkwoaumma.png
Ale przez cały czas trwania skurczu brzuch był twardy?

 
To i ja dolaczam z pytaniem: macie popoludniami i wieczorami niechec do dan wytrawnych? Ja od jakiwgos czasu czuje popoludniami i wieczorami lekkie mdlenie i nie mam zupelnie ochoty na slone, za to wcinalambym dania takie "śniadaniowe" np chleb z dzemem, platki z mlekiem itp [emoji6] .
Wyprawka rusza do przodu, po weekendzie majowym planuje spakowac torbe do szpitala, do tego czasu musze kilka rzeczy ogarnac. Ale ciesze sie, ze juz ruszylam. Aaaaa i łóżko dla starszaka juz zamowione, dostawke do wozka tez juz mamy, wiec jest coraz lepiej [emoji1]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To i ja dolaczam z pytaniem: macie popoludniami i wieczorami niechec do dan wytrawnych? Ja od jakiwgos czasu czuje popoludniami i wieczorami lekkie mdlenie i nie mam zupelnie ochoty na slone, za to wcinalambym dania takie "śniadaniowe" np chleb z dzemem, platki z mlekiem itp [emoji6] .
Wyprawka rusza do przodu, po weekendzie majowym planuje spakowac torbe do szpitala, do tego czasu musze kilka rzeczy ogarnac. Ale ciesze sie, ze juz ruszylam. Aaaaa i łóżko dla starszaka juz zamowione, dostawke do wozka tez juz mamy, wiec jest coraz lepiej [emoji1]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też jem wieczorem podobnie, w jednej ciąży na koniec kasze manna jadłam a teraz faktycznie płatki idą jak nie wiem. Myślę że to przez ściągnięty żołądek.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To i ja dolaczam z pytaniem: macie popoludniami i wieczorami niechec do dan wytrawnych? Ja od jakiwgos czasu czuje popoludniami i wieczorami lekkie mdlenie i nie mam zupelnie ochoty na slone, za to wcinalambym dania takie "śniadaniowe" np chleb z dzemem, platki z mlekiem itp [emoji6] .
Wyprawka rusza do przodu, po weekendzie majowym planuje spakowac torbe do szpitala, do tego czasu musze kilka rzeczy ogarnac. Ale ciesze sie, ze juz ruszylam. Aaaaa i łóżko dla starszaka juz zamowione, dostawke do wozka tez juz mamy, wiec jest coraz lepiej [emoji1]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz co , ja to na śniadania i kolacje głównie jem płatki z mlekiem lub kanapki z dżemem :D to mi podchodzi. Myślalam ,że tylko ja mam takie dziwne menu w ciaży :D :p

Edit: A i jeszcze budynie....na mleku z dżemem :D
 
To i ja dolaczam z pytaniem: macie popoludniami i wieczorami niechec do dan wytrawnych? Ja od jakiwgos czasu czuje popoludniami i wieczorami lekkie mdlenie i nie mam zupelnie ochoty na slone, za to wcinalambym dania takie "śniadaniowe" np chleb z dzemem, platki z mlekiem itp [emoji6] .
Wyprawka rusza do przodu, po weekendzie majowym planuje spakowac torbe do szpitala, do tego czasu musze kilka rzeczy ogarnac. Ale ciesze sie, ze juz ruszylam. Aaaaa i łóżko dla starszaka juz zamowione, dostawke do wozka tez juz mamy, wiec jest coraz lepiej [emoji1]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie, ja jadłam dzisiaj ziemniaki z czosnkiem i majonezem ;)




74703e3kkwoaumma.png
 
Ja wrecz odwrotnie, nie bardzo moge slodkie bo mam zgage...wszystko co na owocach i posiada kwas owocowy powoduje u mnie zgage, podobnie jak produkty mleczne....ale to nie tak ze nie mam na to ochoty..czasem zjem arbuza i wiem ze bede cierpiec...albo mam ochote na twarozek lub musli z mlekiem to wiem ze po tym kwas bedzie podchodzil mi do gardla...

c55f3e3kq403a9og.png
 
reklama
Do góry