reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Mam dzisiaj zajebiste urodziny .
O 14 posiew ginekologiczny a o 15 ktg w szpitalu. Jak mnie zostawia to juz wgl [emoji23][emoji23][emoji23] dosc ze mam pessar to mi jeszcze tam wziernik bedzie ładować. Super.
Wszystkiego najlepszego i powodzenia na badaniach

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Mamusie, które rodzą kolejny raz mam pytanie- czy stresujecie się tym razem bardziej, mniej?

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
Chyba podobnie. Z jednej strony wiem jaki to bol, wiec bardziej, a z drugiej mam nadzieje, ze za drugim razem szybciej pojdzie [emoji6]

Sasanka jeszcze spi w niemowlecym, ale chcemy go teraz przeniesc, tylko najpierw musimy lozko kupic

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam dzisiaj zajebiste urodziny .
O 14 posiew ginekologiczny a o 15 ktg w szpitalu. Jak mnie zostawia to juz wgl [emoji23][emoji23][emoji23] dosc ze mam pessar to mi jeszcze tam wziernik bedzie ładować. Super.
Sto lat!!! :) :)

Chyba podobnie. Z jednej strony wiem jaki to bol, wiec bardziej, a z drugiej mam nadzieje, ze za drugim razem szybciej pojdzie [emoji6]

Sasanka jeszcze spi w niemowlecym, ale chcemy go teraz przeniesc, tylko najpierw musimy lozko kupic

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Mój śpi w takim normalnym i ma lampke nocną, więc czesto jak nie chce spać to bierze zabawki i do łóżka. Pobawi się chwile i zasypia.
 
Melduje,ze idzie ku dobremu ,jeszcze jedna kontrola w czwartek dla pewnosci.Mysle,ze te antybiotyki wystarcza[emoji106]

Madzien! Sto lat![emoji122][emoji122][emoji122][emoji512][emoji512][emoji513] powodzenia na badaniach [emoji110]️


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Bellax nawet nie wiesz jak cie rozumiem. W koncu na glos ktos pisze to co ja czuje. Mam juz dosc :( do mnie za to ciagle cos sie przyczepia dzis obudzilam sie i czuje 4 raz w ciazy bol przy uchu.



 
reklama
Do góry