reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Heda trzymam kciuki za dziewczynki, skoro były wydolne oddechowo znaczy musi być dobrze. Zabrali je po to by pomóc w starcie życiowym który wystąpił tak szybko.
Czy Ty rodziłas sn??
Kochana jesteś strasznie dzielna!!!!!!!
Waga dziewczynek piękna!!
Tak sn. Właśnie był lekarz, na razie wszystko ok z dziećmi. Oby tak zostało. Zobaczymy jak będą dawać sobie radę z oddychaniem, jedzeniem i trzymaniem temperatury. Ja spróbuję się teraz przespać...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
reklama
Jeśli jest ok, to będzie ok. Oni zawsze mówią "na dana chwilę... Ble ble ble" nie mogą inaczej.
Cudownie!! Dzielna jesteś bardzo!!
Odpoczywaj i przespij się ile możesz.
 
Heda gratuluję! Cudownie słyszeć że dziewczynki oddychają samodzielnie, teraz każdego dnia będą coraz silniejsze trzymam za to kciuki [emoji7] no i dzielna jesteś kobieto! Bliźnięta siłami natury [emoji7]

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Heda Gratulacje !!!!
To pierwsza czerwcowka wypakowana [emoji41][emoji41][emoji41] zdrowka dla babelkow [emoji9][emoji9][emoji9]
 
Heda gratuluję:* Duża waga dzieci w tym tygodniu działa na naszą korzyść;) odpoczywaj i zbieraj siły, bo teraz ta cięższa cześć naszego zadania;) wychowanie:*

w57vyx8dubspq12k.png
 
Melduje że już po... 2.30 dwie dziewczyny waga 2100 i 2200, oddychają same, nie wiem nic więcej bo zabrali je na neonatologie a ja mam leżeć na obserwacji 2 godz. Było ciężko, mimo że to maleństwa, ale nacinali mnie by chronić główkę dzieci.... Trzymajcie kciuki by było z nimi wszystko ok...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
Kochana ! Gratulacje ! Wszystko bedzie dobrze:) nasza Kochana Czerwcoweczko :* tak sie ciesze ! Napisz pozniej cos wiecej !

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Do góry