reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

od początku było coś nie tak i mimo leczenia było coraz gorzej. Teraz mam około 30stopni skrzywienia, zrotowane kręgi, zniekształcone żebra i płuca, skrzywione biodra i wyrośl kostną na C7 ;/

w57vyx8dubspq12k.png
Biedna :( a będzie się dało jeszcze jakos z tym walczyć?
 
reklama
Ale narzekacie..! A myślałam, ze ja przesadzam, ale widać nie jestem sama, ufff hehe :) wiem, że to wcześnie ale już bym chciała mieć Kubusia obok siebie a nie w brzucholu :) wydaje mi się, że ta końcówka trwa wieczność.. miałam leżeć w domu ze względu na tą szyjkę nieszczęsna ale cos mi nie wychodzi.. a to w przedszkolu muszę cos załatwić, a to promocja w rosmanie, której ominąć nie można, a to mała ciągle cos ode mnie chce i o. Jak sie okaże za tydzień, nie się nic nie pogorszyło w szyjce to będę zdziwiona hehe :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bardzo fajne[emoji3]Ale co to jest ?do czego to sie uzywa?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Do patrzenia [emoji4]
Noworodek nie widzi kolorów tylko kontrasty, sam też nie chwyta nic w ręce. Więc to są takie miękkie karty, które przywiążę w łóżeczku do szczebelków jak ochraniacz i młoda będzie sobie patrzeć i ćwiczyć wzrok [emoji1] albo też w wózku, bujaczku.
Taka pierwsza stymulująca zabawka [emoji6]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Do patrzenia [emoji4]
Noworodek nie widzi kolorów tylko kontrasty, sam też nie chwyta nic w ręce. Więc to są takie miękkie karty, które przywiążę w łóżeczku do szczebelków jak ochraniacz i młoda będzie sobie patrzeć i ćwiczyć wzrok [emoji1] albo też w wózku, bujaczku.
Taka pierwsza stymulująca zabawka [emoji6]

0d1yhqvkorvfo1vd.png

Noworodka nie powinno się stymulować wzrokowo. Dopiero powyżej pierwszego miesiąca. Czyli juz niemowlę [emoji6]
 
reklama
Do góry