reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ja siadam.od jakiegos czasu w rozkroku pod biurkiem bo jak siedze normalnie to sie gniote ;)
A moja cora wlasnie tak szalala, ze talerze, ktory mi lezal na brzuchu zsunela [emoji23]

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Powiem wam , ze ja to juz nie wierze w wage np po rodzicach. [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja wazylam 2700. Maz 2800. Ja jestem drobna i mala on tez mamy po ok 165 wzrostu oboje . A pierwszy synek 3600 . Teraz drugi zapowiada sie wiecej.
 
Ja ważylam 3700 a mój mąż 3500. Rozmawiałam też z moją mamą i siostrą o ich pierwszych porodach ile trwał i np. moja mama rodzila 2 godziny, a siostra 5 mam cichą nadzieję na szybki poród :-) Jesteśmy podobnie zbudowane i ogólnie mam wysoki próg bólu i jestem bardzo zdeterminowana aby rodzić naturalnie.

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
reklama
Kurcze, ale chyba strach ryzykować... A od czego masz taki krzywy kręgosłup? Po prostu taki?
od początku było coś nie tak i mimo leczenia było coraz gorzej. Teraz mam około 30stopni skrzywienia, zrotowane kręgi, zniekształcone żebra i płuca, skrzywione biodra i wyrośl kostną na C7 ;/

w57vyx8dubspq12k.png
 
Do góry