reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny czy jak siedzicie (minimalnie pochylone) to czujecie Dzidziola na swoich udach? Bo ja się zastanawiam czy to dlatego, że tak mi brzuch wyskoczył czy dlatego, że juz się opuścił.

Tak ,tak ja tez czuje,ale mi sie wydaje ze ja od poczatku mam tak nisko brzuchol.To jak sie opusci to gdzie on bedzie mi wisial[emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Emkamat @Monya @Kitya super wieści [emoji4] trzymajcie się dzielnie!

Ja dziś kolejny pomysł szyciowy wprowadziłam w życie [emoji38] miękkie karty sensoryczne do przyczepienia w łóżeczku i wózku. Dwustronne, najpierw prostsze a potem bardziej skomplikowane obrazki [emoji4]
1492784975-aaaaaa.jpeg
1492784984-aaaaaa.jpeg

Drugi taki komplet mam też dla nowego bratanka, dziś go widziałam! Ja już chcę takiego maluszka w domu [emoji7]
0d1yhqvkorvfo1vd.png


Bardzo fajne[emoji3]Ale co to jest ?do czego to sie uzywa?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam was dziewczyny :) my dzisiaj po wizycie, szyjka skraca się cały czas ale lekarz powiedział że to normalne teraz. Powiedział że jak by się tak zaczęło coś za dwa tygodnie to mam się nie denerwować. Maly ma już gdzieś 2600 rośnie mała kluseczka :) a tak po za tym wszystko w porządku

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
04 czerwca, przedtem 15kg przytyłam
to ja prawie tydzień później, ja w pierwszej tez sporo przytulam bo ostatnie wazenia to juz ponad 80 czyja 83 ważyłam;) ale w pierwszej to czułam sie super, a teraz bez porównania nudności itd pomijając ze teraz nawet jak ostatnim posiłkiem jest obiad o 16 to wieczorem wszystko mi sie cofa jakbym sie nie wiem jak obiadla...
 
Witam was dziewczyny :) my dzisiaj po wizycie, szyjka skraca się cały czas ale lekarz powiedział że to normalne teraz. Powiedział że jak by się tak zaczęło coś za dwa tygodnie to mam się nie denerwować. Maly ma już gdzieś 2600 rośnie mała kluseczka :) a tak po za tym wszystko w porządku

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo jaaaa [emoji3] ale klocuszek. Moja miała niewiele więcej jak się urodziła w 40 tygodniu [emoji33]

thgfikgneziy9g6d.png
 
to ja prawie tydzień później, ja w pierwszej tez sporo przytulam bo ostatnie wazenia to juz ponad 80 czyja 83 ważyłam;) ale w pierwszej to czułam sie super, a teraz bez porównania nudności itd pomijając ze teraz nawet jak ostatnim posiłkiem jest obiad o 16 to wieczorem wszystko mi sie cofa jakbym sie nie wiem jak obiadla...
Hehe też 80 miałam :D w 1 pierwszej to ja nie czułam że w ciązy jestem ;) a teraz ciągle coś boli, jak nie brzuch to spojenie, jeszcze zero energi :D
 
reklama
Dziewczyny czy jak siedzicie (minimalnie pochylone) to czujecie Dzidziola na swoich udach? Bo ja się zastanawiam czy to dlatego, że tak mi brzuch wyskoczył czy dlatego, że juz się opuścił.
Ja tez tak mam [emoji6] ale jak stoję to jest wysoko. Taka piłka stoi na środku i haczy o wszystko [emoji1]

16udskjopmtfyunf.png
 
Do góry