reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Nie było dziur nawierconych?
Moje na mega długie śruby ale inusem wkręcane więc idzie łatwo a i sama składałam ;)
były lekko nawiercone , sama próbowałam ale to jednak trzeba było włożyć troszkę siły żeby wkręcić , jak mój zobaczył jak się siłuję to zabrał mi śrubokręt i powiedział żebym sobie tv pooglądała :)
 
reklama
Ja też już ruszam na ostro [emoji6] pieluchy już poprasowane, teraz piorę ciuszki [emoji4] U mnie łóżeczko już dawno skręcone, ale na razie robi za skladzik na kocyki itp. Więc trzeba będzie odgruzowac [emoji1] Niby jeszcze tyle czasu ale trzeba być gotowym... aaa jeszcze fotelik muszę wyprać [emoji53] zdecydowanie łatwiej byłoby gdybym znała datę porodu [emoji28] faktyczną oczywiście [emoji6]

16udskjopmtfyunf.png
 
Olka wzięłam wczoraj luteine na noc i opilam się ciemnego kakao i dziś pachwiny jakby mniej.

Ja nie moge brac luteiny... mialam przepisana na pocZatku ciazy po duphastonie, bo raz mialam krwawienie, ale sama odstawilam bo mialam straszne migreny (lacznie z zaburzeniami widzenia, mowy itd), jak dla mnie to za duza dawka hormonow, wiec ciesze sie ze juz potem nie mialam wskazan do jej brania. U mnie pachwiny wczoraj lepiej, dzisiaj juz gorzej bo jak wczoraj mniej bolalo to polatalam i 2,5h prasowalam :p pocieszam sie, ze nieduzo zostalo wiec damy rade;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie ubranka poprane i poprasowane :D teraz pieluchy, kocyki, reczniki itp sie susza, potem bede prasowac:) wybieram sie jeszcze do galerii apteke i rossmanna odwiedzic. Jutro ikea i posciel. I chyba bedzie juz wszystko :D
Aaaa... jeszcze torba do wozka- ale jakos nie umiem zadnej wybrac;)
1492686645-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Szafa małej królewny <3 aaa jak mi się podobają białe meble! :-D
 
reklama
Jeszcze kilka sukieneczek by sie prZydalo:D ale dam sie popisac babciom i ciotkom :D ja tez uwielbiam biale meble ;)) mamy prawie wszedzie: kuchnia, salon, pokoj malej:) tylko w sypialni jasny bez:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja już uprzedzam znajomych i rodzinę, że mamy tyleeee ubrań, że więcej nie potrzebujemy :) Mam ograniczone warunki lokalowe :-D nie ma szans, żeby pomieścić więcej niż mam teraz
 
Do góry