reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Z tego co mi się wydaje to czekają na ten 34tc... Bo to taki bezpieczny tydzień dla bliźniaków. Wiadomo że lepiej potrzymać maleństwa w brzuszku niż potem biegać po neurologach i okilistach. Raczej muszę się nastawić na leżenie w szpitalu jeszcze conajmniej tydzień dwa... A takie słoneczko ładne że aż....mnie skręca...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
A tak jest zimo-pomimo słońca, że nie ma co żałować. Dasz radę: książka, TV, krzyżówki, internet i zleci szybciutko. Też tak słyszałam, że po 34 dzieci najlepiej są przystosowane do życia.

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
reklama
dziś zaczynamy 33 tydzień :) , zostało 49 dni :) Mąż wczoraj złożył łóżeczko , a że nie miał wkrętarki zrobił to śrubokrętem , nie chcę nawet wiedzieć jakie ma śliwy na rękach dziś .Bo mój mąż jest z gatunku delikatnych komputerowców , rączki ma gładsze od moich :D
 
a po tym jak odejdą wody to nie wzrasta ryzyko zakażenia? [emoji33][emoji33] szok 8 tyg!

w57vyx8dubspq12k.png
Dokładnie, dlatego leży się w szpitalu co chwila badania robią czy się infekcja nie rozwija, i profilaktycznie podają antybiotyki. Ja dostaję 2 różne antybiotyki...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE][/QUOTE]
też mi dają antybiotyk:( mam wybrać całe 7 dni ;(

w57vyx8dubspq12k.png
 
Kazda chwika w brzuchu mamy jest wazny. Wiedza ci robia :)

A mnie sie zrobilo zimno opryszczka jak zwal tak zwal. Lekarz mowi, ze to nie I trymestr, nie pierwszy raz i ze musze nic brac, najwyzej czyms smarowac Niestety nie wyglada to ladnie.
Macie jakies doswiadczenie w temacie?



[/QUOTE]
Zerknij do mamyginekolog ostatnio sama miala opryszczke i chyba cos pisala na ten temat :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
dziś zaczynamy 33 tydzień :) , zostało 49 dni :) Mąż wczoraj złożył łóżeczko , a że nie miał wkrętarki zrobił to śrubokrętem , nie chcę nawet wiedzieć jakie ma śliwy na rękach dziś .Bo mój mąż jest z gatunku delikatnych komputerowców , rączki ma gładsze od moich :D
Nie było dziur nawierconych?
Moje na mega długie śruby ale inusem wkręcane więc idzie łatwo a i sama składałam ;)
 
reklama
Do góry