reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A u mnie młody ma jelitowke 3 dzień. Masakra :-(
Brzuch mój z 116 spadł na 114 i stoji w miejscu i dobrze.
Mlodamama siedź jak każą, a.adwpkata zapytaj.

Heda takie leżenie to masakra ale dziewczyny będą silniejsze, a sterydy i tak już zadziałały.
 
reklama
A u mnie młody ma jelitowke 3 dzień. Masakra :-(
Brzuch mój z 116 spadł na 114 i stoji w miejscu i dobrze.
Mlodamama siedź jak każą, a.adwpkata zapytaj.

Heda takie leżenie to masakra ale dziewczyny będą silniejsze, a sterydy i tak już zadziałały.
sterydy działają najlepiej od 24h do 7 dni po skończonej terapii;) Przynajmniej tak twierdzi mój lekarz. Więc Heda tak czy siak urodzi w tym okresie, bo bez wód jej za długo trzymać nie moga ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Heda- ja Myślę, że oni wiedzą co robić. Naprawdę pomimo Tego, że już dzieci są duże i pewnie dadzą radę to zawsze jest jakieś małe ryzyko. Mojej koleżanki ciocia urodziła bliźniaki w 33 TC. Antoś jest zdrowy i idealnie się rozwija a Zośka po urodzeniu dostała zapalenia płuc i do dziś oddycha przez respirator. Nie chce nikogo straszyć , ale naprawdę każdy dzień jest na wagę złota dla takich kruszynek i warto uzbroić się w cierpliwość.

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
Heda, ale z tego co mówilas to jedna dziewczynka nie ma już wód, tak? Czy uzupełniają wam? Trzymam kciuki by wszystko było dobrze [emoji1307]

mlodamama to zadzwoń do prawnika i powiedz jaka sytuacja, może faktycznie by przyjechał do szpitala lub doradził jak przedłużyć procedurę byś na spokojnie po wyjściu ze szpitala mogła zając się sprawą. Może są jakies "usprawiedliwienia" niedotrzymania terminu czy cos takiego - dobry adwokat doradzi co robić


Suelen ja też słyszałam, że jesli to nie pierwsze zakażenie opryszczką to nie jest to ryzykowne dla dziecka




74703e3kkwoaumma.png
Dokładnie jedno dziecko nie ma już wód, ale to podobno nie przeszkadza. Uzupełniać nie będą bo to bez sensu, wody się cały czas same uzupełniają, ale to co u mnie się odtworzy zaraz wycieka...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
sterydy działają najlepiej od 24h do 7 dni po skończonej terapii;) Przynajmniej tak twierdzi mój lekarz. Więc Heda tak czy siak urodzi w tym okresie, bo bez wód jej za długo trzymać nie moga ;)

w57vyx8dubspq12k.png
Powiem wam że w szpitalu jest dziewczyna też bez wód już ponad 8tyg...[emoji54] mam nadzieję że mnie nie będą chcieli tyle trzymać.

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
Heda- ja Myślę, że oni wiedzą co robić. Naprawdę pomimo Tego, że już dzieci są duże i pewnie dadzą radę to zawsze jest jakieś małe ryzyko. Mojej koleżanki ciocia urodziła bliźniaki w 33 TC. Antoś jest zdrowy i idealnie się rozwija a Zośka po urodzeniu dostała zapalenia płuc i do dziś oddycha przez respirator. Nie chce nikogo straszyć , ale naprawdę każdy dzień jest na wagę złota dla takich kruszynek i warto uzbroić się w cierpliwość.

f2w3rjjgwqepia0h.png
Z tego co mi się wydaje to czekają na ten 34tc... Bo to taki bezpieczny tydzień dla bliźniaków. Wiadomo że lepiej potrzymać maleństwa w brzuszku niż potem biegać po neurologach i okilistach. Raczej muszę się nastawić na leżenie w szpitalu jeszcze conajmniej tydzień dwa... A takie słoneczko ładne że aż....mnie skręca...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
reklama
a po tym jak odejdą wody to nie wzrasta ryzyko zakażenia? [emoji33][emoji33] szok 8 tyg!

w57vyx8dubspq12k.png
[/QUOTE]
Dokładnie, dlatego leży się w szpitalu co chwila badania robią czy się infekcja nie rozwija, i profilaktycznie podają antybiotyki. Ja dostaję 2 różne antybiotyki...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
Do góry