reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Witajcie z rana... Gratuluję udanych wizyt.
mlodamama21 dobrze że u ciebie lepiej, ale skoro coś cię pobolewa to lepiej w szpitalu zostać... Adwokata przełożysz...

A u nas bez zmian dalej każą czekać, ciekawe ile zechcą nas trzymać. Myślałam że jak już odeszły wody to będzie szybka akcja a tu każą czekać i czekać... Z jednej strony dobrze bo dzieciaki mają czas się rozwijać z drugiej już bym chciała.miec to z głowy... Takie czekanie źle na mnie działa... Ale co ma być to będzie....

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
Witajcie z rana... Gratuluję udanych wizyt.
mlodamama21 dobrze że u ciebie lepiej, ale skoro coś cię pobolewa to lepiej w szpitalu zostać... Adwokata przełożysz...

A u nas bez zmian dalej każą czekać, ciekawe ile zechcą nas trzymać. Myślałam że jak już odeszły wody to będzie szybka akcja a tu każą czekać i czekać... Z jednej strony dobrze bo dzieciaki mają czas się rozwijać z drugiej już bym chciała.miec to z głowy... Takie czekanie źle na mnie działa... Ale co ma być to będzie....

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
Mam.14 dni na odwolanie..wiec nie mam czasu na przekladanie [emoji52]

 
Witajcie z rana... Gratuluję udanych wizyt.
mlodamama21 dobrze że u ciebie lepiej, ale skoro coś cię pobolewa to lepiej w szpitalu zostać... Adwokata przełożysz...

A u nas bez zmian dalej każą czekać, ciekawe ile zechcą nas trzymać. Myślałam że jak już odeszły wody to będzie szybka akcja a tu każą czekać i czekać... Z jednej strony dobrze bo dzieciaki mają czas się rozwijać z drugiej już bym chciała.miec to z głowy... Takie czekanie źle na mnie działa... Ale co ma być to będzie....

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
Niech sobie jeszcze chwile posiedzą, to sterydy lepiej zadziałają ;) Trzymam kciuki za wasz trójpak [emoji7]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Witajcie z rana... Gratuluję udanych wizyt.
mlodamama21 dobrze że u ciebie lepiej, ale skoro coś cię pobolewa to lepiej w szpitalu zostać... Adwokata przełożysz...

A u nas bez zmian dalej każą czekać, ciekawe ile zechcą nas trzymać. Myślałam że jak już odeszły wody to będzie szybka akcja a tu każą czekać i czekać... Z jednej strony dobrze bo dzieciaki mają czas się rozwijać z drugiej już bym chciała.miec to z głowy... Takie czekanie źle na mnie działa... Ale co ma być to będzie....

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
Kazda chwika w brzuchu mamy jest wazny. Wiedza ci robia :)

A mnie sie zrobilo zimno opryszczka jak zwal tak zwal. Lekarz mowi, ze to nie I trymestr, nie pierwszy raz i ze musze nic brac, najwyzej czyms smarowac Niestety nie wyglada to ladnie.
Macie jakies doswiadczenie w temacie?



 
Kazda chwika w brzuchu mamy jest wazny. Wiedza ci robia :)

A mnie sie zrobilo zimno opryszczka jak zwal tak zwal. Lekarz mowi, ze to nie I trymestr, nie pierwszy raz i ze musze nic brac, najwyzej czyms smarowac Niestety nie wyglada to ladnie.
Macie jakies doswiadczenie w temacie?



[/QUOTE]
Oj kiepska sprawa. Mi wyskakuje przynajmniej raz w roku i to zazwyczaj w lato. Nie ma dobrego sposobu. Czasami pomaga hascovir czasami jak tylko od razu poczuje ze coś swędzi to wystarczy pokruszyc polopiryne zmieszać na papkę z wodą i tak sobie przykładać. Są różne sposoby i nie każdy każdemu pomoże. Mi zazwyczaj pomagały te dwa sposoby ale powiem szczerze że jak zimno chciało wyjść to żadnym sposobem nie bylam w stanie tego zatrzymać.

 
Heda, ale z tego co mówilas to jedna dziewczynka nie ma już wód, tak? Czy uzupełniają wam? Trzymam kciuki by wszystko było dobrze [emoji1307]

mlodamama to zadzwoń do prawnika i powiedz jaka sytuacja, może faktycznie by przyjechał do szpitala lub doradził jak przedłużyć procedurę byś na spokojnie po wyjściu ze szpitala mogła zając się sprawą. Może są jakies "usprawiedliwienia" niedotrzymania terminu czy cos takiego - dobry adwokat doradzi co robić


Suelen ja też słyszałam, że jesli to nie pierwsze zakażenie opryszczką to nie jest to ryzykowne dla dziecka




74703e3kkwoaumma.png
 
Kazda chwika w brzuchu mamy jest wazny. Wiedza ci robia :)

A mnie sie zrobilo zimno opryszczka jak zwal tak zwal. Lekarz mowi, ze to nie I trymestr, nie pierwszy raz i ze musze nic brac, najwyzej czyms smarowac Niestety nie wyglada to ladnie.
Macie jakies doswiadczenie w temacie?



[/QUOTE]
O jak ja znam opryszczki to moja zmora.. Hascovir zawsze mi pomaga. Smaruje bardzo często i taka grubsza warstwę a jak nie krem to pomadka ochronna żeby cały czas były nawilżona i ten sposób u mnie jest najskuteczniejszy..
 
Wrociłam z rosska. Masakra, ludzi tłum nie było jak się ruszyć. Słabo mi się zrobiło kupiłam na szybko kilka kosmetyków i wróciłam. Takie szczęście , że w rossmanie kobiety w ciąży nie muszą stać w kolejce , bo bym tam padła. Do teraz mi się w głowie kręci. Oczywiście jakaś dziewczyna fukneła za mną :D tupeciara, ale nie dziwię się jak stała tam godzine.

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
reklama
Poddaje się właśnie zadzwoniłam do lekarza pozwolenie lekarskie brzuch ciągnie jak chodzę a zgaga pali przełyk że wysiedzieć się nie da
Dziewczyny leżące w szpitalu powodzenia i spokoju

f2w3qqmz0qjoloi2.png
 
Do góry