reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
I to takie które czuwa nocą nad resztą stada [emoji16] z tego co widzę nie tylko ja bezsennie dzisiaj [emoji3]

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
A moja koleżanka z pracy wczoraj urodziła synka [emoji4] weszłam więc na marcowki i tam już prawie wszystkie wypakowane a później jeszcze poczytalam kwietniówki... i co? i tam też się już zaczęły porody przecież zaraz będziemy MY tak ten czas leci [emoji33][emoji16] jakoś tak już bym chciała teraz ten czerwiec a z drugiej strony dotarło do mnie jak niewiele czasu już zostało, do świąt dwa tygodnie po świętach dwa tygodnie i koniec kwietnia a pod koniec maja to już niektóre z nas zaczną [emoji7] ach pięknie

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Środek nocy, a tu puk puk do drzwi.... Zaglądam przez wizjer, a za drzwiami 80 - letnia sąsiadka. Przyszła, bo jej korki wysiadły....
Jezu.... A myślałam, że coś się stało.
 
O to Bellax nie zazdroszczę zwłaszcza że wiem jak ciężko by mi było teraz zasnąć a jeszcze wiedzieć że pasuje za niedługo wstać to tylko bym się wkurwia*a, ale dzisiaj ostatni dzień już masz jutro już weekend [emoji6]

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Pewnie już spać nie pójdę [emoji23] Nie śpię od tej drugiej a ten mój syn miał już 2 razy czkawke. ciekawe czy jak się urodzi to też tak bd czkał ?

w57vyx8dubspq12k.png
 
A moja koleżanka z pracy wczoraj urodziła synka [emoji4] weszłam więc na marcowki i tam już prawie wszystkie wypakowane a później jeszcze poczytalam kwietniówki... i co? i tam też się już zaczęły porody przecież zaraz będziemy MY tak ten czas leci [emoji33][emoji16] jakoś tak już bym chciała teraz ten czerwiec a z drugiej strony dotarło do mnie jak niewiele czasu już zostało, do świąt dwa tygodnie po świętach dwa tygodnie i koniec kwietnia a pod koniec maja to już niektóre z nas zaczną [emoji7] ach pięknie

f2w3rjjgvkjhkndh.png
no ja liczę że się rozpakuje pod koniec maja (oby). Ciekawe w którym tyg. będą ciąć? nie obraziła bym się za 38 a nie 40

w57vyx8dubspq12k.png
 
Myślę że w tym 38 tygodniu mogą Cie juz rozpisać na CC maluch już gotowy to po co czekać no chyba że będą woleli aż akcja się sama zacznie ale to już wydaje mi się sprawa do dogadania między Tobą a lekarzem prowadzacym jak byś wolała. Hehe sama mam nadzieję że początkiem czerwca się mój mały urodzi, od 7 będzie już ciąża donoszona więc może wychodzić na świat, edukację się we wszystkich możliwych domowych sposobach wywoływania porodu [emoji23](taki żarcik) więc mam nadzieję że Młody zrozumie te aluzje i wyjdzie troszeczkę wcześniej [emoji12].

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
reklama
Do góry