reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ostatnio też się zdzwiwiłam że nic nie widzę [emoji33] Poleciałam na ślepo, staram się to robić regularnie ale zajmuje to coraz więcej czasu i plecy mnie potem bolą od takiego schylania. M. się zaoferował że pomoże, więc niedługo on zacznie to robić [emoji23]. Ostatnio wpadłam na genialny pomysł że jak już będę znieczulona do tej cesarki to mogła by wtedy przyjść kosmetyczka i mi machnąć wosk. Bo 1 raz boli najbardziej i boje się iść wyrwać takie włoski które są golone od tylu lat [emoji21]. Dobry pomysł? [emoji23][emoji23][emoji23] żart oczywiście ale jakby się dało to byłabym pierwsza [emoji41]

w57vyx8dubspq12k.png
Hahaha mega pomysl ;) trzeba to opatentowac w ramach dodstku do porodu ! ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Maja moja glukoze ufff pozwu nie bedzie ;)
Ale pipa jestem bo ide do endokrynologa a nie wydrukowalam wynikow badan... a juz mi sie nie chce schodzic po kolejny wydruk ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Dobra poszlam po ten wydruk... ;) cos mnie brzuch pobolewa. Po bokach i na srodku. Nie wiem rozciaga sie czy co. Moze to ze sie wczorsj troche namahalam w ogrodku ? Ale dzis rano mi stwardnial i to bardzo. Ale nie bolesnie...dobrze ze jutro wizyta...

p19u9jcg81ehxczt.png
 
ja raz poszłam na profesjonalne woskowanie (do zera ), dziewczyna tylko raz pociągnęła to zeskoczyłam z fotela i powiedziałam że reszty nie trzeba :D oczywiście namówiła mnie do reszty , nigdy więcej tego nie zrobię , całą cipkę miałam w krwiakach i siniakach :crazy: i to przez tydzień .Część włosków usunęła z cebulką a część tylko urwała .Zapytałam męża co o tym myśli to powiedział że cytuję (wygląda to jak by ktoś w ***** zapałki powkładał ):oo: Teraz preferuję krem do depilacji albo trymer :)
 
Ostatnio mam bardzo sarkastyczno-ironiczny humor. Dzisiaj chciałam zacząć robić pranie dziecięcych rzeczy a moja mama od razu swoje mądrości "przecież jeszcze jest czas, to ci się wszystko zakurzy" itp. Jakie to wkur**** jest. Sama kiedyś musiała mieszkać ze swoją teściowa która też wszystko lepiej wiedziała i powinna rozumieć ze pewne rzeczy chce robić po swojemu. A nie co chwila komentarze z jej strony. Ale się gryze za język aby jej czegoś nie powiedzieć. Wrrr[emoji35]

 
Witam się i ja :)

Miałam bardzo intensywny weekend, łącznie z podróżami i tańcami na urodzinach siostry ;)
Dzisiaj dogorywam

Ktoś pytał o afty - mój synek nie miał ani jednej odpukać

Co do golenia to ja ostatnio dałam radę jeszcze, ale do porodu to mąż mnie przygotuje jak ostatnio ;)

Co do lewatywy to u mnie już 4 lata temu nie praktykowali, dostałam czopek, ale nie udało mi się załatwić. Teraz będę chciała się przeczyścić w domu, zobaczymy jak akcja przebiegnie i czy mi się uda. Dla mnie to będzie mega wstydliwe zesrac się na łozku - ale pamiętam też jaka byłam obalała i umęczona skurczami i w pewnym momencie miałam już wszystkiego dosyc. Serio obojętne mi było czy wszystko ze mną ok, z synkiem - chciałam by był już koniec i już.

Rybcia współczuję problemu z macicą! Bolało cię to? Nie wiem czy to już cesarka na pewno, ale jeśli tak to trudno - dasz radę. Ja miałam i wolałabym nie mieć drugiej, ale znowusz nie ma co ryzykować większych komplikacji. Dużo kobiet szybko dochodzi do formy po cięciu także nic nie jest przesądzone, że musi bardzo bolec i długo się goić :)


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Ostatnio też się zdzwiwiłam że nic nie widzę [emoji33] Poleciałam na ślepo, staram się to robić regularnie ale zajmuje to coraz więcej czasu i plecy mnie potem bolą od takiego schylania. M. się zaoferował że pomoże, więc niedługo on zacznie to robić [emoji23]. Ostatnio wpadłam na genialny pomysł że jak już będę znieczulona do tej cesarki to mogła by wtedy przyjść kosmetyczka i mi machnąć wosk. Bo 1 raz boli najbardziej i boje się iść wyrwać takie włoski które są golone od tylu lat [emoji21]. Dobry pomysł? [emoji23][emoji23][emoji23] żart oczywiście ale jakby się dało to byłabym pierwsza [emoji41]

w57vyx8dubspq12k.png

Na Żelaznej jest wersja jakiś zabiegów kosmetycznych , ale dopiero po porodzie dla tych co chcą mieć wersję Lux[emoji3]


oar8pg4n1kii9v0d.png
 
reklama
Do góry