reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Może to głupie bo nienawidzę soku pomidorowego ale gdybym miała go zamienić na owoce suszone albo awokado to nigdy w życiu. To jest chyba dla mnie większą zmora niż też sok na którego znalazłam metodę :D a reszty to trzeba by tyle jeść że hoho
Suszone morelki mniam, awokado mniam mniam ;)
A ja uwielbiam sok pomidorowy i narobilyscie mi na niego smaka ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Ja nawet lubię sok pomidorowy, ale ostatnio po pomidorach mam kosmiczną zgage. Nawet po kechupie lub zupie pomidorowej [emoji37][emoji4]

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
mam 27 tydzień i kilka dni, krawienie chyba jakieś naczynko po prostu pękło, ale ja mam nisko łożysko wiec sprawdzają czy sie czasem nie zaczyna odklejać... Ale weekend niestety w szpitalu zostaje..
 
hej, ja niestety melduje soe ze szpitala.. Wczoraj wieczorem dostałam lekkiego krwawienia i rano po kontakcie z lekarka akurat miala dyżur w szpitalu, wiec kazała przyjść sprawdzić, badania coprawda ok ale zostaje na obserwacji, Julcio wazy 1,1kg
Trzymajcie się mocno [emoji8] Mam nadzieję że po weekendzie wyjdziecie [emoji4]

16udskjopmtfyunf.png
 
reklama
mam 27 tydzień i kilka dni, krawienie chyba jakieś naczynko po prostu pękło, ale ja mam nisko łożysko wiec sprawdzają czy sie czasem nie zaczyna odklejać... Ale weekend niestety w szpitalu zostaje..

Trzymam kciuki by wszystko było ok! A w szpitalu sobie odpoczniesz, poleżysz, ponudzisz, korzystaj z czasu przed porodem hehe


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Do góry