reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Któraś z was pisała że brała Dopegyt w ciąży. W jakiej dawce go bralyscie? Ja dostałam 2x1 ale czytam w ulotce że nie można wykluczyć uszkodzenia płodu. Nie jestem lekarzem ale to nie brzmi dobrze.

Wiadomo, że lepiej nie brać leków, ale trzeba rozważyć co jest większym zagrożeniem dla ciebie i dziecka. Wysokie ciśnienie może byc tragiczne w skutkach, lekarz na pewno wie co robi zapisując ten lek.

Ja np. przyjmuję na stałe hormony, które zwiększają ryzyko chociażby raka piersi, ale jesli bym ich nie brała to mogłabym już nie żyć także nie skupiam się na tym co może być źle bo wyjścia nie mam


7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
Wionatq wszystkie leki które bierzemy mają wypisane skutki uboczne,bo tak musi być. Ja ,np biorę aspirynę od 12tyg i tam jak przeczytałam ulotkę to się przeraziłam,ale lekarze dają taką dawkę,że w danym przypadku zdziała ona więcej dobrego niż złego. I żeby doszło do takich uszkodzeń jak piszesz to trzeba by było brać w ogromnych ilościach:)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam sprawę. Wczoraj wieczorem dotykałam brzuch i nacisnełam w miejscu gdzie wystawala jakaś część ciała mojego dziecka. Nie mocno ,ale się zastanawiam czy takie dotknięcie mogłoby zaszkodzić dziecku jeśli byłaby to np główka?
Co o tym myślicie?
Nie [emoji23] ono ma sie gdzie cofnac i chroni je worek owodniowy oraz same wody

 
Któraś z was pisała że brała Dopegyt w ciąży. W jakiej dawce go bralyscie? Ja dostałam 2x1 ale czytam w ulotce że nie można wykluczyć uszkodzenia płodu. Nie jestem lekarzem ale to nie brzmi dobrze.
Mialam.od 2 do 3 na dobe ..na kazdym leku prawie ze jest porobna wzmianka..by ktos w razie gdyby cos sie dzialo nie ciagal firmy po sadach

 
reklama
Cześć, glukoza nie była taka straszna! W zimnej wodzie, z cytryną. Nawet nie byłam specjalnie głodna, popijałam wodę. Obyło się bez mdłości i omdleń wiec liczę, że wyniki tez będą w normie [emoji4]
A w nagrodę i na 100 dni do terminu kupiłam sobie sukienkę [emoji6]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Do góry