reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Boże nie myślałam że te ciśnienie jest takie groźne.. U mnie jest to kwestia tego że ja przed ciąża miałam na codzień ciśnienie ok 140 na ileś (tej dolnej wartości nie pamiętam) i przy takim się dobrze czułam więc stwierdzili że to górna granica normy i taka moja uroda wiec do póki nie będzie więcej to jest ok. Podczas ciazy zaczęlo mi skakać duzo wyżej ale nie jest ono ciągle aż takie wysokie ale powyżej 160 nawet 170 zdarza się i to coraz częściej tylko że ono nie utrzymuje sie długo i spada ale wczoraj jakoś nie chciało. Pani ginekolog stwierdziła że woli mi nie dawać ze względu na ta druga wartość bo może mi się nadmiernie obniżyć. I nie wiem co mi teraz powie. Muszę zrobić z tym porządek bo czytając o niedotlenieniu cc natychmiastowym to jestem przerażona. To nie są żarty a jak ma mi się powtarzac to nie wiem co mam co chwilę kurs szpital mieć czy siedzieć jak na szpilkach.. Z małym jest ok bo ruszał się tak pojedynczymi mknięciami cały czas a później po północy szalał już wiec u niego wszystko dobrze. Dziś o 16 powinnam wiedzieć więcej.
Ciekawe co Ci powie. Oczywiście nie jestem lekarzem ale podając jakąś małą dawkę leku komuś kto ma ogół ma podwyższone ciśnienie można nadmiernie obniżyć? Dziwne to.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ciekawe co Ci powie. Oczywiście nie jestem lekarzem ale podając jakąś małą dawkę leku komuś kto ma ogół ma podwyższone ciśnienie można nadmiernie obniżyć? Dziwne to.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie wiem naprawdę też nie jestem lekarzem i tylko słuchałam i się dostosowywalam. Teraz wezmę się za nich i jasno muszą mi to określić i zrobic coś z tym. Ja jak widzę skok to zaraz sie denerwuje i później ono w ogóle spasc już nie może to chyba nie w tym rzecz..
 
1489050131-aaaaaa.jpeg


Tak na pocieszenie..mam @##$@ metr w pasie [emoji32][emoji32] w poprzedniej z takim szlam do porodu [emoji23]
Ja już stówkę przekroczyłam [emoji6]i w dniach do porodu i w obwodzie [emoji28]

16udskjopmtfyunf.png
 
No ja sie boje tematu cisnienia bo obie ciaze na dopergycie pod koniec wystarczylo, ze mialam czesto powyzej 130...i jak mialam powyzej 150 pojechalam i sie okazalo ze dziecko nie ma tetna! W 15 min mialam cc[emoji52]

Młodamamo a czy oprócz ciśnienia miałaś inne objawy wtedy? Jakieś skurcze bóle krwawienia czy tylko ciśnienie?
 
Hej :)
Czekam właśnie na wizytę,ale przyszłam się pożalić ;),bo przytyłam 4kg w miesiąc! Pielęgniarka mówi,żeby się nie przejmować,bo dziecko było małe to może podgoniła ,ale załamka hehe :o

Ja na ostatniej wizycie tez mialam +4kg- tez sie zalamalam, tym bardziej ze lekarz mi powiedzial ze troche duzo :p ale to byl ten moment kiedy tak nagle wyskoczyl mi brzuch- przynajmniej tak to sobie tlumacze :D zreszta po reszcie ciala nie widze zebym tyle przytyla. Wiec nic sie nie martw;) najwyzej razem bedziemy grubasami hhaha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
A tak w ogole to siedze wlasnie w Diagnostyce, po wypitej glukozie :) o 10:50 mam jedno badanie i o 11:50 ostatnie -troche mi sie zaspalo rano hahaha bo chcialam byc tu po 7, a bylam po 9 :p wiec umieram z glodu!
A co do samej glukozy to smak mi nawet tak nie przeszkadzal (choc dostalam bez cytrynki) tylko teraz mi troche niedobrze, ale do wytrzymania:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
 
reklama
Do góry