reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
U nas ogródek wspólny z moimi rodzicami i są głównie kwiatki. Ale od zeszłego roku wprowadziliśmy zioła, pomidorki koktajlowe i cukinię :) może coś się uda dorzucić jeszcze w tym roku. Próbowałam posadzić okrę ale mi nie wzeszła :(

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
My duuuzo pomidorow, papryke, marchewka, por, seler, cukinia, dynia, brokułek...borowki, maliny. Pomidory juz wsiane kielkuja niedlugo pikowanko :)

p19u9jcg81ehxczt.png
Jak ja uwielbiam pomidory takie prosto z krzaka! Zazdroszczę, że macie ich dużo. Ja nie mam ogródka ale babcia jest dobra babcia i dla całej rodziny hoduje owoce warzywa zielenine. Zawsze kto może to idzie pomoc to sadzić to podlewać. Babcia też zwierzątka swoje ma wiec zawsze mam też super eko jajka :D
 
Moja mama ma ogródek i full warzyw , ja sama będę gotowała :) i taki super okres , bo zaraz po lecie pierwsze zacznę wprowadzać. A co do słodkiej marchewki to ze sklepu faktycznie jest czasem jak tektura a ta z własnego ogródka jest bardzo słodka - albo moja mama taką odmianę sadzi :)

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
Też mam swoje jajka, a na lato braliśmy kroliki. Warzywa z ogródka wiec wszystlo bio eko haha:D Ja sama wszystko robię, mąż czasem coś pomoże po pracy. Tylko czasu więcej by się przydało

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
 
Jak kobieta ma czas to na serio warto samemu gotować.

Zając z owoców to mamy maliny, winogrona, jeżyny, truskawki, agrest, jabłka, gruszki, śliwki, porzeczki - jest tego trochę :)
A, jeszcze wisnie i czeresnie (to u cioci w ogrodzie, ale owocu jest mnóstwo, że i dla siebie możemy zbierać)


7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
Jak ja uwielbiam pomidory takie prosto z krzaka! Zazdroszczę, że macie ich dużo. Ja nie mam ogródka ale babcia jest dobra babcia i dla całej rodziny hoduje owoce warzywa zielenine. Zawsze kto może to idzie pomoc to sadzić to podlewać. Babcia też zwierzątka swoje ma wiec zawsze mam też super eko jajka :D
Oj mamy namiot 10 m na 8 :) i w sezonie cala rodzina doslownie zazera sie pomidorami :) do tego przetwory. Uwielbiam.

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Do góry