reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

a ja tez w pierwszej ciąży nie miałam siary w ogóle, a karmienie bylo rozkręcone oczywiście poza początkami, które niestety były jak chyba u większości ciężkie;)
 
reklama
zobaczymy ;)
16996227_1233649690023747_864867362097099815_n.jpg
 

Załączniki

  • 16996227_1233649690023747_864867362097099815_n.jpg
    16996227_1233649690023747_864867362097099815_n.jpg
    59,5 KB · Wyświetleń: 326
Dziewczyny muszę wam się wyzalic :( przyszła mi dziś paczka z rzeczami które ostatnio zamawiałam na allegro i masakra tylko z ręcznika dla małego jestem tak w pełni zadowolona. Koszula jest za duża o conajmniej 2 rozmiary jestem pewna że nie "dorosne" do niej a po za tym sięga za kolana a dekod aż pięć d szyję ma i wyglądam jak ciocia klamocia, smoczki maja inny kolor niż chciałam, grzechotka jakoś słabo wygląda, termometru to mi zapomnieli dać i w ogóle cała reszta też ma coś nie tak.. Jestem zła na siebie ze zamówiłam a nie kupiłam w sklepie. Normalnie popadłam w smuteczek :(
Masz 10 dni na odeslanie towaru..

 
Radziutka dziękuję za link są moje sówki :D Ciocia mi uszyje pościel dla maluszka i będę mieć taką wymarzoną :)
Ja mam ten materiał w puchacze i moim zdaniem nie nadaje się ma pościel dla dziecka. Jeżeli chodzi o pościel, poszycie kocyka to ja używam flaneli. Ale to tylko moja opinia [emoji6]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie chcę mi się ale jakoś trzeba zacząć dzień, ja kawką a młody zieloną z pigwą i miodem;)

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
 
Hej.

Najlepszego z okazji dnia kobiet [emoji255]

Mnie od wczoraj boli podbrzusze, a raczej spojenie, łono? Sama nie wiem co dokładnie, ale rwie :/
Do tego nie mam apetytu, ostatnio jadłam wczoraj o 16:30...


7u223e3kwboc3bjp.png
A mnie mecza coraz czesciej takie twardnienia brzucha z takim dziwnym tepym uczuciem.. ja juz nwm co moze byc a co nie..a to moja 3 ciaza [emoji52] chyba nie da sie przywyknac

 
reklama
Najlepszego kobietki!

Mnie dziś Syn obudził życzeniami i buziakiem, przy okazji zdradził, ze tata ma dla mnie prezent na dziś schowany :D
Później smignelismy do przedszkola i tak mały maraton bo trzeba było wszystkim kobietom od sprzataczek i kucharek po nauczycielki i koleżanki słodkości porozdawac i oczywiście każdej musiał złożyć życzenia :D ale teraz w końcu już w domu i lenistwo :)

Dostałam sms od kuriera, ze dziś dostarcza łóżeczko :D
 
Do góry