reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

[emoji7] [emoji7] [emoji7] a materiałowo jak ?

p19u9jcg81ehxczt.png
Powiem Ci, że ekspertem nie jestem, ale wydaje mi się, że materiał normalny. Nie wydaje się szmaciany.
 
reklama
Ja też wczoraj do męża mówiłam, że muszę zacząć jesc więcej owoców i warzyw bo te moje ciągoty na słodkie i niezdrowe jedzenie to pewnie nic innego jak sygnał organizmu, że czegoś brakuje


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Bodziaków kopertowych nie lubiłam, ale jeśli chodzi o jakość to zawsze chwaliłam H&M - tylko bez promocji jednak drogie te ubranka mają


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Bodziaków kopertowych nie lubiłam, ale jeśli chodzi o jakość to zawsze chwaliłam H&M - tylko bez promocji jednak drogie te ubranka mają


7u223e3kwboc3bjp.png

Ja w 2-pakach kupowałam po 40 max 60 zł. Czyli za jedne wychodziło mi 20-30 i wolę dać 20 niż 15 za jakieś złej jakości. Nie mówi że nie można tańszych kupić dobrych bo wiem że można i też sama kupuje ale kopertowe jest trudniej kupić niż zwykle. Jak znajdowałam je w zwykłych sklepach i chciałam materiał sprawdzić i lekko naciagalam a one już nie wracały do początkowego rozmiaru i kształtu :baffled:
 
Bodziaków kopertowych nie lubiłam, ale jeśli chodzi o jakość to zawsze chwaliłam H&M - tylko bez promocji jednak drogie te ubranka mają


7u223e3kwboc3bjp.png
To moze ja sie jednak bez sensu upieram przy tych kopertowych... wiekszosc mowi ze musze miec. A ja sobie nie wyobrazam tych malutkich rozalkowych rączek wyginac. Chyba latwiej mi bedzie nakladac za glowke i raczki do gory... poza tym zawsze moge dokupic... :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
To moze ja sie jednak bez sensu upieram przy tych kopertowych... wiekszosc mowi ze musze miec. A ja sobie nie wyobrazam tych malutkich rozalkowych rączek wyginac. Chyba latwiej mi bedzie nakladac za glowke i raczki do gory... poza tym zawsze moge dokupic... :)

p19u9jcg81ehxczt.png
Miałam i szczerze wolę zwykle. Ale właśnie na Allegro te są śliczne 6305018595, w szczególności szare w chmurki [emoji7]

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
 
reklama
To moze ja sie jednak bez sensu upieram przy tych kopertowych... wiekszosc mowi ze musze miec. A ja sobie nie wyobrazam tych malutkich rozalkowych rączek wyginac. Chyba latwiej mi bedzie nakladac za glowke i raczki do gory... poza tym zawsze moge dokupic... :)

p19u9jcg81ehxczt.png

W praktyce zobaczysz jak ci wygodniej.

Ja ich nie lubiłam, do składania mniej wygodne i do prasowania też gorzej hehe

U mnie królowały pajace, zwykle body i półśpiochy :)


7u223e3kwboc3bjp.png
 
Do góry