reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

suelen tort cudny :). Ja jutro idę na glukozę :/ Już mi zapowiedziano, że żadnej cytryny nie pozwolą dodać liczę, że przetrwam.
 
reklama
100 dni do porodu, więzadła mnie chyba ciągną bo jak się ruszę czasem to jakby ktoś sztylet wbił w bok.
Zaczynam powoli uzupełniać braki w wyprawce, w sumie więcej brakuje dla mnie niż dla dziecka. Wczoraj zamówiłam sobie dwie koszule do karmienia i cienki szlafrok.
W czym planujecie rodzic? Ja chyba w jednej z tych koszul od razu. Przy pierwszym porodzie nic mi się nie zniszczyło, jak to sugerują w internetach, że bedzie do śmieci.

Suelen cieszę się ze u Was dobrze, pozwolili ci już wstawać?

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
100 dni do porodu, więzadła mnie chyba ciągną bo jak się ruszę czasem to jakby ktoś sztylet wbił w bok.
Zaczynam powoli uzupełniać braki w wyprawce, w sumie więcej brakuje dla mnie niż dla dziecka. Wczoraj zamówiłam sobie dwie koszule do karmienia i cienki szlafrok.
W czym planujecie rodzic? Ja chyba w jednej z tych koszul od razu. Przy pierwszym porodzie nic mi się nie zniszczyło, jak to sugerują w internetach, że bedzie do śmieci.

Suelen cieszę się ze u Was dobrze, pozwolili ci już wstawać?

m3sxyx8dzur8ghzn.png
Ja najpierw w swojej koszuli a później dali mi taką szpitalna z flizeliny ;) Tylko ja ja źle ubralam bo rozcięciem do karmienia na plecy haha, to musialam rozerwac z przodu. Tą swoją tylko trochę ubrudziałam więc spokojnie mąż dopral w domu;) w sumie miałam 3 do szpitala

Hubert 18.02.2015
Wiktoria termin 04.06.2017
 
Ja właśnie wczoraj też zamawiałam koszule ale jedna narazie bo nie jestem pewna rozmiaru. A przy okazji zamówiłam mnóstwo innych rzeczy-parę pieluszek jeszcze, gruszke, ręcznik, obcinaczki i inne takie drobiazgi dla małego. Niby wszystko takie drobiazgi a wyszło mi 250 zł :D
 
100 dni do porodu, więzadła mnie chyba ciągną bo jak się ruszę czasem to jakby ktoś sztylet wbił w bok.
Zaczynam powoli uzupełniać braki w wyprawce, w sumie więcej brakuje dla mnie niż dla dziecka. Wczoraj zamówiłam sobie dwie koszule do karmienia i cienki szlafrok.
W czym planujecie rodzic? Ja chyba w jednej z tych koszul od razu. Przy pierwszym porodzie nic mi się nie zniszczyło, jak to sugerują w internetach, że bedzie do śmieci.

Suelen cieszę się ze u Was dobrze, pozwolili ci już wstawać?

m3sxyx8dzur8ghzn.png
Ja bede rodziła jednej z tych co kupilam do karmienia, ona wyglada jak zwykła tylko w dekolcie jest rozciagliwa bo jest gumka wszyta :) kupilam specialnie ciemniesza na porodowke :D ogolnie i tak ja zadzieraja po same cycki wiec ubrudzic aż tak sie nie ubrudzi aż tak i mam zamiar ja później w domu nosic

5djylbetecfse5n6.png
 
U nas dzis od rana brzudka pogoda :( leje deszcze :/ mąż pojechał autem do pracy ,a my.z córką w ten deszcze do przedszkola szlysmy :/ i jeszcze autobusem do pracy musze jechac. ... ja chyba jestem uzależniona od posiadania samochodu [emoji23] i jeszcze w taka pogode...

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
Do góry